Pierwsze szkolenia w ramach programu CRC webinars

Już 12 maja 2020 r. o godz. 17.00 zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach programu CRC webinars! Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

CO? – szkolenia Explorations into Mindfulness oraz Introduction to Scrum Framework
KIEDY? – 12 i 13 maja 2020 r.
GDZIE? – platforma www

Pierwsze dwa warsztaty to:

1) 12 maja 2020 r. godz. 17.00 - Explorations into mindfulness - IBM

What, why and how do I train my mind, to focus, to self-regulate and to be aware.
Szkolenie prowadzi Patrick Kozakiewicz z IBM --> wykład w języku angielskim.

2) 13 maja 2020 r. godz. 17.00 - Introduction to Scrum Framework (Events, Artefacts, Roles) - ING Tech Poland

Kompleksowe i zoptymalizowane tworzenie produktu przy jednocześnie efektywnie działającym zespole – czy jest na to przepis? Jak możemy wykorzystać empiryczne, sprawdzone metody do zarządzania produktem, ale także komunikacją i wymianą informacji pomiędzy członkami zespołu? Kim jest Właściciel Produktu i co robimy podczas Retrospektywy? Podczas nadchodzącej sesji przedstawiciel firmy postarają się odpowiedzieć na te pytania i przybliżyć uczestnikom ramy pracy, zgodnie ze zwinnym podejściem SCRUM. Oprócz rozmowy o wydarzeniach, rolach i artefaktach wynikających ze Scrum Guide, trener opowie o wartościach płynących z zastosowania iteracyjnego podejścia do rozwijania produktów i usług.

Szkolenie poprowadzi Joanna Dziuba-Wiśniewska i Mateusz Sądaj z ING Tech Poland --> wykład w języku polskim.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Link do webinarów uczestnik otrzyma w wiadomości zwrotnej, potwierdzającej zapisy.