Pierwszy webinar z cyklu CRC webinars 2021

Właśnie wystartowała kolejna seria webinarów CRC! Tym razem tematyka spotkań nawiąże do zbliżających się kursów Corporate Readiness Certificate, na które zapisy ruszą już niebawem.

CO? – CRC webinars 2021
KIEDY? – wtorki i czwartki 2021
GDZIE? – www

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku przez firmy działające na Śląsku, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT i prowadzony w ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i uczelniami wyższymi.

Program CRC to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy!

Wstępem do programu są webinary CRC.

Już dziś 2 lutego 2021 r. o godz. 17.00 odbędzie się webinar "Leadership and  self empowerment" prowadzony w języku angielskim przez firmę IBM.

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Nie musisz się rejestrować, kliknij w link i gotowe.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)