Płatne praktyki w Europ. Urzędzie Nadzoru Giełd i Papierów Wart.

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (European Securities and Markets Authority) prowadzi nabór kandydatów na płatne praktyki w zespole ds. zasobów ludzkich. Termin zgłoszeń mija 6 listopada 2017 r.

CO? - nabór na płatne praktyki w Europejskim Urzędzie Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych
APLIKACJA DO: 6 listopada 2017 r.

O PRAKTYKACH
Praktyka odbywać się będzie w siedzibie ESMA w Paryżu przez okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia do roku.

Miesięczny grant wynosi  1.055 EUR dla studenta lub 1.583 EUR dla absolwenta.

Szczegółowy opis stanowiska oraz wymagań znajduje się w ogłoszeniu nr ESMA/2017/VAC1/TRP/HR dostępnym na stronie.

​Oferta skierowana jest do studentów oraz absolwentów studiów licencjackich będących obywatelami UE lub EOG, posługujących się językiem angielskim na poziomie przynajmniej B2 i zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w środowisku międzynarodowym.

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV w formacie Europass oraz listu motywacyjnego w języku angielskim do dnia 6 listopada 2017 r. do godz. 23:59 czasu paryskiego na adres: vacancies@esma.europa.eu. Zgłoszenie powinno być zapisane oraz zatytułowane: ESMA_2017_VAC1_TRP_HR_FAMILY NAME_First name.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o przesłaniu aplikacji na adres: kandydaci@msz.gov.pl z nazwą organizacji i stanowiska w tytule wiadomości.

Link do ogłoszenia na stronie MSZ.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)