Płatny Program Praktyk Letnich w PwC SDC

Plan na wakacje? Chcesz poszerzyć wiedzę zdobytą podczas studiów o praktyczne doświadczenie oraz poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych? Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC Service Delivery Center czeka na Ciebie!

CO? –  Płatny Program Praktyk Letnich w PwC SDC

Przekonaj się, jakie możliwości daje Ci PwC Service Delivery Center jako pracodawca i zgłoś się do udziału w miesięcznym Programie Praktyk Letnich. Rozwiń swoje umiejętności językowe oraz poznaj różnorodne procesy w ramach zespołów:

• wsparcia audytu finansowego (Assurance),
  • podatkowego (Tax),
  • procesów księgowych i HR (Internal Firm Services).

Firma oferuje:

• szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy poszczególnych zespołów w firmie,
  • możliwość realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów,
  • udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą lepiej poznać PwC Service Delivery Center,
  • wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu oraz bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy,
  • kartę MultiSport,
  • spotkania integracyjne z uczestnikami programu oraz pracownikami firmy,
  • zaświadczenie o odbytych praktykach,
  • dla najlepszych dołączenie do firmy, także w ramach współpracy na niepełny etat.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

Aplikuj, jeżeli:

• jesteś studentem I, II lub III roku studiów,
  • znasz język niemiecki i angielski na poziomie komunikatywnym,
  • możesz pracować w pełnym wymiarze godzinowym (od 1 do 31 lipca 2020 roku*).
  • cechujesz się dokładnością, skrupulatnością oraz posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • chcesz doskonalić umiejętności językowe i rozwijać się w obszarze finansów, podatków lub HR.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia Programu Praktyk Letnich na sierpień 2020.

SPOSÓB APLIKACJI
Aplikuj przez stronę.