Plebiscyt "Absolwent z pasją"

Już po raz trzeci Uniwersytet Śląski przyzna tytuł Absolwenta z Pasją. Otrzyma go osoba oddająca się swoim zainteresowaniom z zaangażowaniem, aktywna społecznie oraz potrafiąca pochwalić się osiągnięciami w działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie. Szansę, jak co roku, ma dziesięć osób, a decydujący głos należy do internautów.

Plebiscyt Uniwersytetu Śląskiego "Absolwent z Pasją" ma na celu promocję osiągnięć i niezwykłych pasji wszystkich absolwentów tej uczelni, niezależnie od roku, w którym kończyli studia. Komisja tegorocznej edycji plebiscytu od stycznia co miesiąc wyłaniała Absolwenta Miesiąca. Teraz poddani zostaną oni ocenie czytelników internetowego wydania "Wyborczej".

Laureatką pierwszej edycji plebiscytu Absolwent z Pasją została Magdalena Knapik, absolwentka Wydziału Filologicznego, a obecnie pracownik Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ. Drugą edycję wygrał Grzegorz Gawlik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, podróżnik, alpinista, dziennikarz, fotograf oraz prawnik.

Nazwisko kolejnego zwycięzcy poznamy 30 listopada 2015 r. podczas uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom zeszłego roku. Głosujcie na swojego faworyta do niedzieli, 29 listopada br., do północy.

Głosuj poprzez stronę.