"Podaj dalej: Rozwijanie Umiejętności Przemawiania Publicznego"

Chcesz nauczyć się skutecznie radzić sobie z emocjami, gdy stajesz przed gronem osób i musisz się wypowiedzieć? Czy marzysz o pewności siebie podczas wystąpień publicznych? A może pragniesz opanować sztukę zainteresowania słuchaczy zarówno w pracy, jak i podczas spotkań towarzyskich? Nieważne, czy dopiero wkraczasz w świat przemawiania publicznego, czy też masz już pewne doświadczenie. Projekt "Podaj dalej: Rozwijanie Umiejętności Przemawiania Publicznego" pomoże Ci przełamać się i rozwinąć Twoje umiejętności przemawiania publicznego.

CO? – projekt "Podaj dalej: Rozwijanie Umiejętności Przemawiania Publicznego"

O PROJEKCIE
Rusza projekt, dzięki któremu studenci dowiedzą się:

• jak pracować nad swoim głosem, by był świetnym narzędziem docierania do odbiorców,
  • jak zdobyć i utrzymywać uwagę słuchaczy dzięki sztuce budowania historii,
  • z jakich kluczowych elementów składa się wystąpienie publiczne – must have mówcy,
  • jak przemawiać i zaczarować odbiorów nawet jeśli poziom stresu jest jak Mount Everest oraz jest możliwość dostania szansy na wsparcie indywidualnego rozwoju jako mówcy.

Od doświadczonych mówców i ewaluatorów mów studenci dostaną informacje jakie są aktualnie ich mocne i słabe strony i będą mieć możliwość pracy w małej grupie nad swoim rozwojem.

Projekt składa się z dwóch części:

1. Warsztaty tematyczne – cztery spotkania, podczas których uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu przemówień publicznych.

• Sztuka tworzenia historii - zawładnij uwagą słuchaczy
    Termin: 14.09.2024
    W godzinach: 10.00-12.00
    Miejsce: 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7 (parter)

• Przełam się, nie daj się - jak z trzęsącymi rękoma i dławiącym głosem można dobrze wypaść na scenie?
    Termin: 18.09.2024
    W godzinach: 18.15-20.15
    Miejsce: 40-040 Katowice, ul. Kopernika 14 (parter)

• Kluczowe elementy wystąpienia - zapomnij o jednym, a czeka Cię katastrofa
    Termin: 21.09.2024
    W godzinach: 10.00-12.00

• Pewność siebie pewnym głosem - wykorzystaj potencjał swojego głosu
    Termin: 21.09.2024
    W godzinach: 10.30-12.30
    Miejsce: 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7 (parter)

2. Spotkania WIR (Wsparcie Indywidualnego Rozwoju) – sesje mentoringowe z doświadczonymi praktykami w małych grupach, dzięki którym uczestnicy zyskają świadomość swoich mocnych i słabych stron oraz otrzymają cenne, praktyczne wskazówki

• Termin: 05.10.2024 - trening wystąpień z ewaluacją W godzinach: I Grupa 10.00-12.00, II Grupa 13.00-15.00
  • Termin: 10-13.10.2024 – możliwość otrzymania analizy poprawionej mowy
    Miejsce: Online

• Termin: 19.10.2024 - powtórne wystąpienie z wdrożonymi wskazówkami W godzinach: I Grupa 10.00-12.00, II Grupa 13.00-15.00

Więcej na stronie.

Fundacja Mówców i Liderów "Tworzymy Możliwości" to organizacja, która ma na celu wspieranie rozwoju umiejętności mówczych i liderskich w społeczeństwie.

Rejestracja na wydarzenia jest możliwa poprzez wypełnienie formularza.