Pojedź do Brazylii z KPMG!

KPMG International Case Competition 2014 to biznesowy konkurs bazujący na prawdziwych biznesowych wyzwaniach, z jakimi na co dzień mają do czynienia doradcy biznesowi w KPMG. Zarówno na etapie krajowym, jak i międzynarodowym, uczestnicy mierzą się z biznesowymi case’ami i w drużynach opracowują najlepsze ich zdaniem rozwiązania dla postawionych problemów. Drużynowe prezentacje są oceniane przez panel złożony z ekspertów KPMG.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów I i II stopnia oraz studenci 5-letnich studiów jednolitych. Nie ma znaczenia kierunek studiów. Liczy się natomiast zainteresowanie biznesem, analityczne talenty i umiejętność prezentowania rozwiązań. Staw czoła wyzwaniu, wypracuj ze swoją drużyną najlepsze rozwiązanie biznesowe i pokaż całemu światu, na co Was stać!

Jeśli Twoja drużyna będzie najlepsza w rozwiązywaniu biznesowych case’ów i zwycięży finał krajowy, droga do São Paulo będzie stała przed Wami otworem. KPMG zabierze Was na Finały Światowe do Brazylii, gdzie będziecie rywalizować w biznesowym starciu z najlepszymi drużynami z całego świata!

Rejestracja w Polsce: 2-20 grudnia 2013 roku;  Finały Światowe: 1-4 kwietnia 2014 roku

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Więcej informacji znajdziesz na stronie.