Poznaj swój profil kariery! Weź udział w badaniu!

Zacząłeś już myśleć o swojej karierze? Szybciej niż myślisz skończysz studia i staniesz przed wyborem następnego kroku w Twoim życiu. Badanie Universum ma wesprzeć Cię w osiągnięciu Twoich celów i pomóc Ci określić, który wybór będzie dla Ciebie najlepszy.

CO? - test kariery Universum
CZAS WYPEŁNIENIA ANKIETY DO: do 31 stycznia 2017 r.

O BADANIU
Weź udział w badaniu i dowiedz się jaki jest Twój profil zawodowy. Odpowiedz na pytania i uzyskaj informację na temat tego jakie są oczekiwania finansowe innych studentów na pierwszym stanowisku, które 10 firm najlepiej do Ciebie pasuje lub czy Twoje cele zawodowe odbiegają od celów innych studentów.

Test Kariery jest anonimowy, nie gromadzi żadnych danych osobowych. Odpowiedzi Twoje i Twoich kolegów pomogą organizatorom lepiej wesprzeć Cię w osiągnięciu aspiracji zawodowych.

Dla wszystkich chcących uzyskać informacje na w/w tematy.

SPOSÓB BADANIA
Termin wzięcia udziału w teście kariery upływa 31 stycznia 2017 r.
Badanie znajduje się tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)