Praca w Europejskim Organie Nadzoru Globalnego Systemu Nawigacji Sat.

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany podjęciem nowego wyzwania na swojej ścieżce zawodowej? W Ministerstwie Spraw Zagranicznych wystartowała rekrutacja na stanowisko administratora zamówień i umów w Europejskim Organie Nadzoru Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej. 

 

 


CO? – praca w Europejskim Organie Nadzoru Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej
APLIKACJA DO: 1 marca 2018 r. 


O NABORZE 
W Ministerstwie Spraw Zagranicznym trwa nabór na stanowisko administratora zamówień i umów w Europejskim Organie Nadzoru Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej

Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w Pradze (Czechy), w grupie zaszeregowania FG IV, na okres 3 lat z możliwością przedłużenia kontraktu. 

Kandydaci proszeni są o przesłanie wypełnionego w języku angielskim formularza aplikacyjnego na adres: jobs@gsa.europa.eu do dnia 1 marca 2018 r. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w Pradze (Czechy), w grupie zaszeregowania FG IV, na okres 3 lat z możliwością przedłużenia kontraktu. 


DLA KOGO? 
Wymagane kryteria dla kandydatów na stanowisko administratora zamówień i umów: 

  • dyplom ukończenia co najmniej trzyletniej szkoły wyższej z zakresu prawa lub dziedzin pokrewnych;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe po ukończeniu studiów; 
  • biegła znajomość języka angielskiego;  
  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie procedur zamówień publicznych;  
  • umiejętność  redagowania, opracowywania i negocjowania umów, a także poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „EU Secret” lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu. 

APLIKACJA
Kandydaci proszeni są o przesłanie wypełnionego w języku angielskim formularza aplikacyjnego na adres: jobs@gsa.europa.eu do dnia 1 marca 2018 r. 

MSZ zwraca się również z prośbą o przekazanie informacji o aplikowaniu na powyższe stanowisko. Informację taką należy przesłać na adres: kandydaci@msz.gov.pl  z nazwą organizacji i stanowiska w tytule wiadomości. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego