Praca

Huawei rekrutuje w Katowicach!

Jesteś zainteresowany branżą telekomunikacyjną? Chcesz pracować dla międzynarodowej korporacji? Już dziś zapoznaj się z ofertami pracy w firmie Huawei Technologies, która otwiera swoje biuro w Katowicach.

Akademia Rainbow

Akademia Rainbow to jednostka szkoleniowa i rekrutacyjna Biura Podróży Rainbow Tours. Od kilku lat firma mocno rozwija się i co roku zatrudnia kilkaset osób szczególnie w zawodach pilotów, rezydentów i animatorów czasu wolnego. Obecnie Akademia Rainbow rekrutuje pracowników przed sezonem Lato 2019, co oznacza rekrutacje na m. in. takie stanowiska jak: animator czasu wolnego, pilot, rezydent.

Rekrutacja w śląskiej Służbie Celno-Skarbowej

Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje chętnych do Służby Celno-Skarbowej. Tylko do 15 stycznia 2019 roku kandydaci mogą składać dokumenty i ubiegać się o przyjęcie do służby.

Spotkanie z firmą HireRight

Chcesz na co dzień rozwijać i wykorzystywać znajomość języków obcych? A może chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie? Odwiedź stoisko firmy HireRight w dniach 13 i 28 listopada 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i poznaj powody, dla których warto dołączyć do zespołu HireRight!

MON szuka najlepszych informatyków

Resort obrony narodowej jest partnerem jednego z największych hackatonów na świecie – HackYeah, który odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie. Wojskowi specjaliści przygotowali dla uczestników zadanie w kategorii "Cybersecurity". Na najlepszych czekają atrakcyjne oferty pracy, także na stanowiskach cywilnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Nie zwlekaj, weź udział!

Wydarzenie BK: stoisko Impel - praca podczas COP24

Szukasz dorywczej pracy przed świętami? Dołącz do zespołu potrzebnego do pracy podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 w dniach od 23 listopada do 16 grudnia 2018 w Katowicach. Zdobądź doświadczenie podczas międzynarodowego eventu! Spotkaj się 8 listopada br. z przedstawicielami firmy Impel na stoisku na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i dowiedz się na jakim stanowisku możesz się zatrudnić.

Nabór do Sekretariatu ONZ

Sekretariat Organizacji Narodów Zjednoczonych zaprasza do udziału w rekrutacji swoich przyszłych kadr "Young Professionals Programme". Postępowanie składa się z dwóch egzaminów on-line w październiku i grudniu, a także z rozmów, które zakończą się w czerwcu przyszłego roku. Zgłoszenia są przyjmowane do 9 sierpnia 2018 r.

Spotkanie z firmą "Veo Worldwide Services"

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie i na co dzień wykorzystywać znajomość języków obcych? Odwiedź stoisko firmy "Veo Worldwide Services" w Sosnowcu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego 21 maja 2018r. i wystartuj ze swoją karierą!

Wydarzenie BK: targi "Szybki Szpil" na WEiNoE

Poznaj oczekiwania pracodawców ze swojej branży. Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 23 maja 2018 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie!

FUJITSU DAY na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Szukasz pracy, którą można połączyć ze studiami? Znasz języki obce? Dołącz do zespołu Fujitsu i ucz się od najlepszych! Odwiedź stoisko firmy podczas Fujitsu Day na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego 17 maja 2018 r.