Praca

Wydarzenie BK: rekrutacja do Amazona!

16 Listopad, 2017 - 09:00 - 16:00
18 Listopad, 2017 - 09:00 - 16:00
22 Listopad, 2017 - 09:00 - 16:00

Szukasz pracy dorywczej lub na stałe? Spotkaj się z Amazonem i dowiedz jak się u nich pracuje. 16 listopada spotkasz się z pracownikami Amazona na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu, a 18 i 22 listopada na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Przyjdź, bo Amazon jest już w Polsce.

Wydarzenie BK: rekrutacja do Agencji Wywiadu!

29 Listopad, 2017 - 11:00 - 13:00

Chciałbyś być jak James Bond? Od zawsze pasjonowały Cię przygody porucznika Borewicza? Już 29 listopada br. będziesz miał możliwośc przekonać się jak pracuje się w Agencji Wywiadu! Wraz z Agencją Wywiadu zapraszamy Cię na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne.

Wirtualne Targi Pracy EPSO

28 Listopad, 2017 - 16:00 - 20:00

Chcesz dowiedzieć się, jakie są Twoje szanse na zatrudnienie w strukturach Unii Europejskiej? Interesują Cię informacje dotyczące różnych procedur konkursowych? Weź udział w Wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez Europejski Urząd Doboru Kadr!

Rekrutacja do Samsung R&D Institute Poland!

Rozwiąż poprawnie zadanie i weź udział w procesie rekrutacyjnym do Samsung R&D Institute Poland! 9 października ruszyła pierwsza duża kampania employer brandingowa Samsung R&D Institute Poland.

Eurofins rekrutuje!

Eurofins, wiodąca międzynarodowa grupa laboratoriów, planuje do końca przyszłego roku zatrudnić ponad 100 osób w Katowicach. Dołącz do nich już dziś!

Trybunał Sprawiedliwości rekrutuje!

Chcesz pracować w strukturach Unii Europejskiej? Masz doświadczenie w pracy jako korektor tekstów? Trybunał Sprawiedliwości rekrutuje! Aplikuj już dziś!

Rekrutacja w firmie Capgemini!

Znasz dobrze język obcy? Chcesz pracować w międzynarodowej korporacji? Wyślij swoje CV do firmy Capgemini! Zostaniesz zaproszony na lunch i porozmawiasz o swojej przyszłości w firmie!

Praca w służbie cywilnej!

Chcesz pracować w służbie cywilnej? Pragniesz przyczynić się do sprawnego funkcjonowania administracji publicznej? Dowiedz się jak dołączyć do zespołu!

Kariera w Ministerstwie Rozwoju!

Chciałbyś pracować w administracji rządowej? Interesujesz się możliwością praktyk w ministerstwie? Ministerstwo Rozwoju jako stabilny pracodawca oferuje wiele możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego: praktyki, staże, wolontariat, praca.

Absolvent Talent Days Katowice

Szukasz zatrudnienia, chcesz poznać tajniki rekrutacji i umiejętności przydatne na ścieżce kariery? Przyjdź na Absolvent Talent Days - targi pracy i praktyk w Polsce oraz festiwal Twojej kariery zawodowej.