Praca

Kariera w branży targowej

Data wydarzenia:
17 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)

Zależy Ci na pracy przy ambitnych projektach? Chcesz zdobywać doświadczenie i wiedzę od fachowców? Interesują Cię zagadnienia związane z targami? Chcesz jako pierwszy poznawać światowe trendy? Zapoznaj się z ofertami pracy i staży Polskiej Izby Przemysłu Targowego!

UE szuka młodych absolwentów uczelni!

Jesteś świeżo po studiach i masz doskonałe umiejętności? Dobrze się odnajdujesz w międzynarodowym środowisku pracy? Chcesz mieć wpływ na kształtowanie przyszłości Europy? Weź udział w konkursie na stanowiska administratorów w instytucjach Unii Europejskiej.

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Nauk o Ziemi

Data wydarzenia:
9 Maj, 2019 - 09:00 - 13:30

Studiujesz na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu? Myślisz o rozwoju zawodowym? Spotkaj pracodawcę! Zobacz jakie oferty czekają na Ciebie! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 9 maja 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ.

Dni Kariery AIESEC

Szukasz pracy? Chcesz spotkać pracodawcę z interesującej Cię branży? 2 kwietnia 2019 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® - studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez AIESEC, największą międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi.

Praca wakacyjna w Europejskim Banku Inwestycyjnym

Myślisz o wakacyjnej pracy w prestiżowej instytucji europejskiej? Spróbuj swoich sił w Europejskim Banku Inwestycyjnym. Rejestracja tylko do 9 kwietnia 2019 r.

Huawei rekrutuje w Katowicach!

Jesteś zainteresowany branżą telekomunikacyjną? Chcesz pracować dla międzynarodowej korporacji? Już dziś zapoznaj się z ofertami pracy w firmie Huawei Technologies, która otwiera swoje biuro w Katowicach.

Akademia Rainbow

Akademia Rainbow to jednostka szkoleniowa i rekrutacyjna Biura Podróży Rainbow Tours. Od kilku lat firma mocno rozwija się i co roku zatrudnia kilkaset osób szczególnie w zawodach pilotów, rezydentów i animatorów czasu wolnego. Obecnie Akademia Rainbow rekrutuje pracowników przed sezonem Lato 2019, co oznacza rekrutacje na m. in. takie stanowiska jak: animator czasu wolnego, pilot, rezydent.

Rekrutacja w śląskiej Służbie Celno-Skarbowej

Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje chętnych do Służby Celno-Skarbowej. Tylko do 15 stycznia 2019 roku kandydaci mogą składać dokumenty i ubiegać się o przyjęcie do służby.

Spotkanie z firmą HireRight

Chcesz na co dzień rozwijać i wykorzystywać znajomość języków obcych? A może chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie? Odwiedź stoisko firmy HireRight w dniach 13 i 28 listopada 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i poznaj powody, dla których warto dołączyć do zespołu HireRight!

MON szuka najlepszych informatyków

Resort obrony narodowej jest partnerem jednego z największych hackatonów na świecie – HackYeah, który odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie. Wojskowi specjaliści przygotowali dla uczestników zadanie w kategorii "Cybersecurity". Na najlepszych czekają atrakcyjne oferty pracy, także na stanowiskach cywilnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Nie zwlekaj, weź udział!