Praca wakacyjna w Europejskim Banku Inwestycyjnym

Myślisz o wakacyjnej pracy w prestiżowej instytucji europejskiej? Spróbuj swoich sił w Europejskim Banku Inwestycyjnym. Rejestracja tylko do 9 kwietnia 2019 r.

CO? – Praca wakacyjna w Europejskim Banku Inwestycyjnym
APLIKACJA DO: 9 kwietnia 2019 r.

Jak co roku, Europejski Bank Inwestycyjny daje możliwość małej grupie studentów podjęcia pracy w jej strukturach podczas okresu wakacyjnego. Studenci zobaczą jak wygląda praca i dowiedzą się jak osiągać cele w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku. Obowiązki będą polegać na pomocy przy realizacji podstawowych zadań administracyjnych.
Praca płatna w okresie od lipca do września przez okres 2 – 4 tygodni. Oferta nie jest tożsama z programem praktyk.

Organizator nie pokrywa kosztów zakwaterowania.

Kandydaci zostaną wybrani w drodze losowania.

EIB zapewnia środki finansowe na projekty, które przyczyniają się do osiągnięcia celów UE zarówno w UE, jak i poza jej granicami.

Oferta skierowana jest do studentów pomiędzy 18 i 25 rokiem życia, posługujących się płynnie językiem angielskim lub/i francuskim, pochodzących z jednego z krajów będących członkiem Unii Europejskiej lub przystępujących do UE.

Oferta skierowana jest do osób, które nie brały udziału w poprzednich edycjach (okres 3 lat).

Aplikacje można składać do 9 kwietnia 2019 r. poprzez stronę. (hasło „summer jobs”)