Pracownia Liderów Prawa

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem lub absolwentem prawa? Być może innego kierunku, ale angażujesz się w zagadnienia z prawem związane? Podnieś swoje branżowe kompetencje dzięki udziałowi w programie "Pracownia Liderów Prawa". Nieodpłatny udział obejmuje: siedem zjazdów szkoleniowych, Szkołę Letnią i Projekt Społeczny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2018 r.

 

 

 


CO? – Program "Pracownia Liderów Prawa"
KIEDY? - zgłoszenia do 15 października 2018 r.
GDZIE? - zjazdy w Warszawie i w jej okolicach


O WYDARZENIU

Program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią oraz Projekt Społeczny. Udział, wyżywienie oraz noclegi podczas zjazdów są nieodpłatne.

Otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. 

Dodatkowo wyróżniające się osoby będą miały szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości lub w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.


O ORGANIZATORZE

Instytut Wymiaru Sprawiedliwości to polska placówka naukowa z siedzibą w Warszawie, której celem są działania na rzecz harmonizacji prawa polskiego z międzynarodowymi standardami prawnymi, w tym zwłaszcza z wymogami Unii Europejskiej. Instytut powstał w 1990 r. Instytut przy prowadzonych projektach współpracuje z wykładowcami wielu uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School oraz SRI International.


DLA KOGO?

W "Pracownii Liderów Prawa" wziąć udział mogą studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Skorzystać można z jednego z trzech programów:

  • Program Student Junior dla studentów I, II oraz III roku,
  • Program Student Senior dla studentów IV i V roku,
  • Program Główny adresowany do absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

SPOSÓB APLIKACJI

Rejestracja on-line trwa do 15 paździenika 2018 r

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego