Praktyki i staże w firmie J.S Hamilton

Jeśli chcesz uczyć się od ekspertów i zdobyć doświadczenie w obsłudze zaawansowanych sprzętów laboratoryjnych, a dzięki temu zwiększyć swoje umiejętności praktycznie oraz atrakcyjność na rynku pracy, zgłoś się na staż lub praktykę w firmie J.S Hamilton Poland!

CO? – praktyki i staże w firmie J.S Hamilton

O INICJATYWIE
Firma JSH Poland co roku udostępnia w swojej ofercie możliwość odbycia dobrowolnej bądź obligatoryjnej praktyki zawodowej, a także staży zawodowych dla studentów kierunków chemicznych, biotechnologicznych i pokrewnych.  Praktyki i staże organizowane w firmie stanowią w późniejszych etapach kariery zawodowej dobrą podstawę praktyczną pracy w laboratorium.

Benefity dla praktykantów:

• poznanie i możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym
  • wykorzystanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce
  • uczenie się od wykwalifikowanej kadry ekspertów
  • możliwość angażowania się w różnorodne prace laboratoryjne oraz wiele innych

Na przestrzeni lat firma zorganizowała praktyki i staże zawodowe dla ponad 300 osób i współpracuje aktywnie z różnymi Instytucjami i Uczelniami Wyższymi.

Podczas praktyk i staży uczniowie mają możliwość współpracy oraz nauki z doświadczonymi ekspertami, a także angażowani są w różnorodne prace laboratoryjne, które pozwolą im nabyć konkretne umiejętności. Studenci podczas całego trwania praktyk mogą poczuć się swobodnie, uzyskać wsparcie od dedykowanych opiekunów, a także zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe na jednych z najbardziej zaawansowanych sprzętach laboratoryjnych. Co pozwoli im zwiększyć ich umiejętności praktyczne i przełoży się na atrakcyjność jako przyszłego pracownika na rynku pracy.

J.S. Hamilton jest unikatowym w skali europejskiej przykładem organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi oraz usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Od 1 kwietnia 2024 r. zapisy na praktyki / staże będą możliwe przez chatbota dostępnego na stronie internetowej, gdzie będzie można wybrać jedną z wielu pracowni i miast, dostępnych w firmie.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, gdzie można zapoznać się z opiniami byłych praktyków.

Więcej na stronie.