Praktyki i staże w Oddziale ZUS w Sosnowcu

Szukasz praktyki lub stażu? Dobrze trafiłeś! Sosnowiecki Oddział ZUS przygotował bogatą ofertę współpracy w kilku działach placówki.

CO? – praktyki i staże w Oddziale ZUS w Sosnowcu

O INICJATYWIE
Informujemy, iż w Oddziale ZUS w Sosnowcu istnieje możliwość  odbycia płatnych praktyk i staży absolwenckich dla studentów poniżej 30 roku życia. Praktyka lub staż absolwencki odbywa się na podstawie pisemnej umowy zawartej pomiędzy praktykantem a Zakładem i może być zawarta na okres nie dłuższy niż 3 miesiące.

Obowiązująca stawka godzinowa w roku 2023 wynosi 18,96 zł.

Aktualnie płatną praktykę można odbyć w Wydziałach: Ubezpieczeń i Składek, Realizacji Dochodów, Rozliczeń Kont Płatników Składek oraz  Administracyjno-Gospodarczym.

Szczegółowe oferty:

ODPŁATNA PRAKTYKA ABSOLWENCKA W WYDZIALE ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYM

ODPŁATNA PRAKTYKA ABSOLWENCKA W WYDZIALE ROZLICZEŃ KONT PŁATNIKÓW SKŁADEK

ODPŁATNA PRAKTYKA ABSOLWENCKA W WYDZIALE REALIZACJI DOCHODÓW

ODPŁATNA PRAKTYKA ABSOLWENCKA W WYDZIALE UBEZPIECZEŃ I SKŁADEK

Więcej informacji pod adresem poczty elektronicznej: praktyki.sosnowiec@zus.pl.