Praktyki i wolontariat zdalny też jest dla Ciebie!

Świetnym sposobem na odbycie praktyk studenckich oraz zdobycie cennego doświadczenia są praktyki zdalne, które studenci mogą dostosować do swoich obowiązków akademickich. Teraz e-praktyki oferuje, w ramach projektu One Million Trip, znany podróżnik Władysław Labuda.

CO? - praktyki i wolontariat zdalny w ramach międzynarodowego projektu One Million Trip

One Million Trip to projekt Władysława Labudy. Znany podróżnik, autor książki "Jak podróżować za darmo", wyruszył we wrześniu w kolejną podróż. Celem wyjazdu jest zarobienie miliona złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Jedną z organizacji, którą wesprze Władysław Labuda jest Fundacja Mam Marzenie.

O PROJEKCIE
One Million Trip to podróż, podczas której Władysław Labuda planuje zarobić milion złotych dla dziesięciu organizacji pożytku publicznego, w tym Fundacji Mam Marzenie, która już od ponad 12 lat spełnia marzenia chorych dzieci.
Wyjechałem w podróż, aby zarobić milion złotych i przeznaczyć je na cele charytatywne. Dotychczas udało się zebrać niecałe 8000 złotych. Stwierdziłem, że potrzebna jest dodatkowa pomoc. Teraz każdy może wesprzeć zbiórkę, nie tylko poprzez wpłaty, czy udostępniając posty. Teraz każdy może stać się częścią projektu One Million Trip jako wolontariusz, praktykant i manager projektu – mówi Władysław Labuda.

Do projektu One Million Trip mogą zgłosić się osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w projekcie międzynarodowym. Wesprzeć akcję można w formie bezpłatnych praktyk i jako wolontariusz.
Wybrane osoby będą realizować zadania z zakresu kampanii promocyjnej, PR projektu międzynarodowego oraz komunikacji internetowej.

Zgłoszenia na praktyki lub wolontariat należy wysłać na adres: wladyslaw.labuda@gmail.com.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)