Wolontariat

Helpers'Generation Fundacji DKMS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zostań studenckim liderem i dołącz do Helpers’ Generation. Mimo trudnej sytuacji Fundacja DKMS nie zwalnia tempa i szuka studentów chętnych do przeprowadzenia rejestracji potencjalnych Dawców szpiku wśród swoich koleżanek i kolegów. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w organizacji wydarzeń, przeżyć niesamowitą przygodę i przede wszystkim pomóc w ratowaniu życia dołącz do projektu.
 

Wolontariat podczas 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kochasz kino i wszystko, co z nim związane? Lubisz pracę z ciekawymi ludźmi? Chcesz zobaczyć, jak od kulis wygląda organizacja jednego z największych festiwali filmowych w Polsce? Organizatorzy 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni rozpoczynają nabór wolontariuszy.


 

Wolontariat w Akademii Przyszłości

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zaangażować się w wolontariat? Akademia Przyszłości poszukuje osoby do roli Koordynatora ds. Logistyki w województwie śląskim!
 

Zostań mentorem wolontariuszy europejskich!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język angielski, nie boisz się kontaktów międzynarodowych i chcesz pomóc obcokrajowcom w poznaniu naszego kraju? Zostań mentorem wolontariuszy europejskich!
 

Wolontariat w Fundacji Szansa dla Niewidomych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pożytecznie wykorzystać swój wolny czas? Lubisz pomagać innym? Chcesz poznać specyfikę pracy w organizacji pozarządowej? Zostań wolontariuszem w Fundacji Szansa dla Niewidomych.
 

Wolontariat w ramach akcji „Anielskie Lato z TAURONEM”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz trochę wolnego czasu, pomysł, a może pasję, którą chciałbyś się podzielić? Zostań wolontariuszem "Anielskiego Lata z TAURONEM"!
 

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 27 kwietnia 2020 r. ubiegaj się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu.


 

Wolontariat w Stowarzyszeniu „Dom Aniołów Stróżów”

Pokaż w kalendarzu: 
0

W Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” jak zwykle dzieje się wiele… Cały czas trwa nabór na wolontariat do grup w świetlicach i programach ulicznych w Katowicach, Sosnowcu oraz w Chorzowie... Przed Wami jednak wielkie wydarzenie: Anielski Mecz Charytatywny Gwiazd. Dołącz do zespołu juz dziś!

 

Wolontariat podczas 11. edycji Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wejdź do świata innowacji… i dołącz do zespołu 11. edycji Wolves Summit jako wolontariusz! To wyjątkowa okazja do spędzenia trzech dni podczas międzynarodowego wydarzenia łączącego startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje. 

Wolontariat "Słonecznik"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym i zdobyć cenne doświadczenie? Zaangażuj się w wolontariat w ramach programu "Słonecznik" w Katowicach!

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego