Wolontariat

Wolontariat w Pkt. Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Pokaż w kalendarzu: 
0

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu w Punktach Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, które odbędzie się 12 grudnia 2023 r. o godz. 13:00  w auli im. Kazimierza Lepszego, w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego.
 

Wolontariat w Fundacji Zaczytani.org

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zostań bajkoedukatorem - promotorem kampanii! Dołącz do zaczytanej drużyny, by uczyć dzieci najważniejszych kompetencji i poznaj moc opowieści. Poszukiwani są wolontariusze w Fundacji Zaczytani.org w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

 

 

Wolontariat w Fundacji Doktor Clown

Pokaż w kalendarzu: 
0

Doktorzy Clowni poszukiwani! Zostań wolontariuszem Fundacji i zrób coś dobrego dla chorych dzieci!

 

 


 

Wolontariusz w Fundacji NeuroN Foundation

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przyłącz się do największej w Polsce społeczności startupowo-biznesowej! NeuroN Foundation jest pierwszą taką społecznością zbudowaną z ramienia fundacji, aktualnie poszukującą osób, które dołączą do zespołu w roli wolontariusza w Dziale Text Team.

 

 

Wolontariat w Fundacji Mam Marzenie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Zostań wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie! Przyjdź do spotkanie 8 listopada 2023 r., aby poznać magiczny świat marzeń!

 

 

 

Wolontariat Domu Aniołów Stróżów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pracować z dziećmi i młodzieżą? A może po prostu lubisz pomagać? Mamy dla Ciebie Anielską ofertę. Wolontariat Domu Aniołów Stróżów.
 

Wolontariat podczas 14. American Film Festival

Pokaż w kalendarzu: 
0

Współuczestnicz w tworzeniu wszystkich stanów kina! Dołącz do zespołu wolontariatu 14. American Film Festival. Do współpracy organizator zaprasza zarówno wytrawnych kinofilów, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kinem; osoby zainteresowane szeroko rozumianą kulturą, komunikatywne, otwarte na nowe doświadczenia i wyzwania.

 

Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studia to dla Ciebie za mało? Chcesz pomagać chorym na nowotwory krwi? A może masz ochotę spróbować swoich sił w zarządzaniu zespołem? Każdy powód jest dobry, aby dołączyć do HELPERS’ GENERATION! Zostań Studenckim Liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS.


 


CO? - Projekt Helper's Generation
APLIKACJA DO: 15 października 2023 roku

Wolontariat w New Europe Foundation

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś młodą, ambitną osobą? Chcesz rozwijać się, a przy okazji zdobywać cenne doświadczenia? Chcesz wprowadzać zmiany w dziedziny edukacji, ekologii oraz cyfryzacji? Biegle mówisz w języku angielskim? New Europe Foundation poszukuje właśnie Ciebie! Zostań wolontariuszem i otrzymaj stypendium do 1000 zł miesiącznie!


 

Wolontariat w Agora Election Observation

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz przyczynić się do realizacji misji wspierania przejrzystych i inkluzywnych wyborów w Europie? Zostań wolontariuszem w organizacji pozarządowej Agora Election Observation.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego