Wolontariat

Akademia Przyszłości - nabór wolontariuszy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje wolontariuszy do wyjątkowego programu "Akademia Przyszłości".

 

 

 

Wolontariat: Dni Rozwoju i Klimatu (D&C Days) w ramach COP24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię zagadnienia dotyczące klimatu i ochrony środowiska? Chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności działającej na rzecz naszej wspólnej przyszłości? Dołącz do grona wolontariuszy podczas Dni Rozwoju i Klimatu (D&C Days) w czasie trwania Szczytu Klimatycznego ONZ 2018 (COP24)!

 

 

Wolontariat Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię świat innowacji technologicznych? Zostań wolontariuszem i weź udział w organizacji 8 edycji Wolves Summit - jednego z największych wydarzeń technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej!

 

 

 

Wolontariat: "Hands On" na Litwie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pozytywną, kreatywną i otwartą osobą? Chcesz rozwinąć się poprzez wolontariat na Litwie? Nie zwlekaj! Zostało ostatnie miejsce na Wolontariat Europejski w ramach projektu "Hands on"!

 

 

 

Wolontariat: "Szlachetna Paczka" i "Akademia Przyszłości"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać potrzebującym w przemyślany i zorganizowany sposób? Chcesz w realnych przedsięwzięciach doskonalić swoje kompetencje społeczne? Dołącz do drużyny "SuperW" podejmując wolontariat w "Szlachetnej Paczce" lub "Akademii Przyszłości".

 

 

Wolontariat: COP24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię zagadnienia dotyczące klimatu i ochrony środowiska? Chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności działającej na rzecz naszej wspólnej przyszłości? Dołącz do grona wolontariuszy światowego forum dotyczącego polityki klimatycznej, które już w grudniu odbędzie się w Katowicach – dynamicznie rozwijającej się stolicy ponad dwumilionowej metropolii.

 

Daj uśmiech chorym dzieciom! Zostań Dr Clownem!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Bądź "doktorem clownem"! Bądź menedżerem uśmiechu! Nieś uśmiech i zmieniaj świat na lepsze! Zostań wolontariuszem fundacji "DR CLOWN".

 

 

 

Wolontariat Młodzieżowy w Azerbejdżanie i Gruzji

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety zaprasza do aplikowania na wolontariat młodzieżowy do Azerbejdżanu i Gruzji. 

 

 

 

 

Wolontariusze poszukiwani!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w Gliwicach poszukuje wolontariuszy. Jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś dyspozycyjny, kreatywny i komunikatywny, interesujesz się promocją, marketingiem, a media społecznościowe nie mają przed sobą tajemnic, dołącz do zespołu organizacyjnego III edycji Festiwalu Innowacji i Technologii, która odbędzie się w dniach 14-15 września br. w Gliwicach.

 

PROJEKTOR - nabór wolontariuszy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zaangażować się na rzecz dzieci i młodzieży poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań? Zostań wolontariuszem PROJEKTORA. PROJEKTOR – wolontariat studencki to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego