Wolontariat

Wolontariat: Światowa Konferencja Antydopingowa WADA 2019

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz wyzwania i pracę w grupie? Chciałbyś spotkać się z przedstawicielami świata sportu, medycyny i narodowych organizacji zaangażowanych w zwalczanie dopingu w sporcie i zdobyć cenne doświadczenie w organizacji międzynarodowych sympozjów?

Zostań wolontariuszem podczas Światowej Konferencji Antydopingowej WADA 2019 w Katowicach!

 

Wolontariat podczas 10. edycji Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś uczestniczyć przy organizacji jednego z największych wydarzeń networkingowych w Polsce? Zostań wolontariuszem podczas 10. edycji Wolves Summit, która odbędzie się już 23-24 października 2019 r. w Warszawie. 

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Dom Aniołów Stróżów"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz sprawić, by świat dzieci i młodzieży był lepszy? Możesz podzielić się z innymi swoim czasem, energią, zainteresowaniami? Zostań wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów". 

Program „PROJEKTOR - wolontariat studencki”

Pokaż w kalendarzu: 
0

90 dni studenckich wakacji – to nie tylko odpoczynek, to też czas na nowe znajomości i nowe doświadczenia. Taką możliwość już od wielu lat oferuje studentom program "PROJEKTOR - wolontariat studencki".

 

 

Wolontariat podczas 9. EKMŚP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Chcesz nabyć doświadczenia w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć? Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko? Razem z Forum Młodych RIG w Katowicach twórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!
 

 

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Dom Aniołów Stróżów"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Na dworze skwar... znaczy, że wakacje już tuż, tuż...W związku z tym Dom Aniołów Stróżów czyni już ostatnie przygotowania do tego, by wystartować z coroczną akcją Stowarzyszenia "Anielskie Lato" - edycja 2019. Aby to lato było wyjątkowe brakuje jeszcze grupy fajnych, aktywnych i chcących się zaangażować osób - Wolontariuszek i Wolontariuszy. Masz czas i chęci? Zgłoś się już dziś.
 

Wolontariat w Ministerstwie Środowiska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobądź doświadczenie w pracy w administracji rządowej i rozwiń swoje kompetencje pod opieką ekspertów! Poznaj w praktyce zasady funkcjonowania prestiżowej instytucji sektora środowiska! Zostań wolontariuszem podczas konferencji klimatycznej COP24! 

Wolontariat podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz uczestniczyć w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i mieć wpływ na to, by spotkanie twórców i miłośników polskiego kina przebiegało sprawnie? Zgłoś się na wolontariat w ramach tegorocznej edycji Festiwalu. Rozpoczęła się rekrutacja.  

Wolontariat w Teatrze ROZBARK

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się teatrem? A może Twoim hobby jest taniec? Połącz obie pasje i zostań wolontariuszem podczas międzynarodowego festwialu teatru tańca "ROZBARK in MOTION" w dniach 21-30 czerwca 2019 r.

 

 

Wolontariat przy tworzeniu ogrodu społecznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą otwartą, kontaktową i lubisz pracować z ludźmi? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, poznać inspirujące osoby z różnych krajów, środowisk, w różnym wieku i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla innych? Spędź lipiec w Gdyni i pomóż odbudować zaczarowany ogród społeczny!


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego