Wolontariat

Wolontariat podczas 9. EKMŚP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Chcesz nabyć doświadczenia w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć? Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko? Razem z Forum Młodych RIG w Katowicach twórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!
 

 

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Dom Aniołów Stróżów"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Na dworze skwar... znaczy, że wakacje już tuż, tuż...W związku z tym Dom Aniołów Stróżów czyni już ostatnie przygotowania do tego, by wystartować z coroczną akcją Stowarzyszenia "Anielskie Lato" - edycja 2019. Aby to lato było wyjątkowe brakuje jeszcze grupy fajnych, aktywnych i chcących się zaangażować osób - Wolontariuszek i Wolontariuszy. Masz czas i chęci? Zgłoś się już dziś.
 

Wolontariat w Ministerstwie Środowiska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobądź doświadczenie w pracy w administracji rządowej i rozwiń swoje kompetencje pod opieką ekspertów! Poznaj w praktyce zasady funkcjonowania prestiżowej instytucji sektora środowiska! Zostań wolontariuszem podczas konferencji klimatycznej COP24! 

Wolontariat podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz uczestniczyć w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i mieć wpływ na to, by spotkanie twórców i miłośników polskiego kina przebiegało sprawnie? Zgłoś się na wolontariat w ramach tegorocznej edycji Festiwalu. Rozpoczęła się rekrutacja.  

Wolontariat w Teatrze ROZBARK

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się teatrem? A może Twoim hobby jest taniec? Połącz obie pasje i zostań wolontariuszem podczas międzynarodowego festwialu teatru tańca "ROZBARK in MOTION" w dniach 21-30 czerwca 2019 r.

 

 

Wolontariat przy tworzeniu ogrodu społecznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą otwartą, kontaktową i lubisz pracować z ludźmi? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, poznać inspirujące osoby z różnych krajów, środowisk, w różnym wieku i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla innych? Spędź lipiec w Gdyni i pomóż odbudować zaczarowany ogród społeczny!


 

Zostań wolontariuszem w MOPS Sosnowiec

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zaangażować się w pomoc dzieciom i młodzieży poprzez naukę i zabawę? Zdobyć doświadczenie w organizacji akcji promocyjnych i obsługi projektów socjalnych? Zostań wolontariuszem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu i zdobądź cenne doświadczenie!


 

Daj coś od siebie! Nabór do wolontariatu!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś pomagać innym, ale nie wiesz jak? Możesz zaangażować się, ale w niepełnym wymiarze godzin? Nic straconego. Daj innym coś od siebie i zostań wolontariuszem! Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich poszukuje wolontariuszy.

 

 

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 10 kwietnia 2019 roku możesz ubiegać się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Poczdamie. 

Wolontariat podczas konferencji Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się innowacjami w technologii? Weź udział jako wolontariusz w konferencji Wolves Summit, zdobądź doświadczenie i walcz o płatny staż!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego