Wolontariat

Daj uśmiech chorym dzieciom! Zostań Dr Clownem!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Bądź "doktorem clownem"! Bądź menedżerem uśmiechu! Nieś uśmiech i zmieniaj świat na lepsze! Zostań wolontariuszem fundacji "DR CLOWN".

 

 

 

Wolontariat Młodzieżowy w Azerbejdżanie i Gruzji

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety zaprasza do aplikowania na wolontariat młodzieżowy do Azerbejdżanu i Gruzji. 

 

 

 

 

Wolontariusze poszukiwani!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w Gliwicach poszukuje wolontariuszy. Jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś dyspozycyjny, kreatywny i komunikatywny, interesujesz się promocją, marketingiem, a media społecznościowe nie mają przed sobą tajemnic, dołącz do zespołu organizacyjnego III edycji Festiwalu Innowacji i Technologii, która odbędzie się w dniach 14-15 września br. w Gliwicach.

 

PROJEKTOR - nabór wolontariuszy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zaangażować się na rzecz dzieci i młodzieży poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań? Zostań wolontariuszem PROJEKTORA. PROJEKTOR – wolontariat studencki to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

 

Wolontariat w MOPS Katowice

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dysponujesz wolnym czasem i chcesz pomagać innym? Zaangażuj się w realizację zadań w zespole ludzi, którzy z potrzeby serca chcą robić coś dla innych. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach zaprasza do współpracy wolontariuszy, którzy chcą pomagać potrzebującym.

 

 

Wolontariat podczas 50. inauguracji roku akademickiego 2017/2018

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wziąć udział jako wolontariusz w wyjątkowej ceremonii 50. Inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Śląskiego? Wolontariat to możliwość poznania ciekawych osób i zdobycia doświadczenia w organizacji uroczystości akademickiej. Zgłoś swój udział.

 

 

Wolontariat w Stowarzyszeniu WIOSNA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą otwartą na innych ludzi? Chcesz aktywnie rozwijać się jako wolontariusz? Skorzystaj z programów oferowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA.
 

Szkolenie „Wolontariat w pierwszych krokach”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem, ale nie wiesz, jak i gdzie? Jesteś już wolontariuszem, ale chciałbyś dowiedzieć się o wolontariacie czegoś więcej? Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na szkolenie „Wolontariat w pierwszych krokach”.


 

Zostań wolontariuszem Wolves Summit

Data wydarzenia: 
10 Październik, 2017 (Cały dzień) - 11 Październik, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś poznać osoby ze świata biznesu? Nawiązać pierwsze kontakty z pracodawcami? Dołącz do ekipy wolontariuszy podczas konferencji „Wolves Summit” i zobacz, jak wygląda organizacja dużych wydarzeń od środka! Konferencja odbędzie się 10 i 11 października 2017 r.


 

Wakacyjny wolontariat „Anielskie Lato 2017”

Data wydarzenia: 
3 Lipiec, 2017 (Cały dzień) - 3 Wrzesień, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, a podczas wakacji masz trochę czasu wolnego, który chcesz poświęcić innym, zostań wolontariuszem w corocznej akcji „Anielskie Lato”! Zgłoś się już teraz i przeżyj w wakacje wspaniałą przygodę. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego