Wolontariat

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 27 kwietnia 2020 r. ubiegaj się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu.


 

Wolontariat w Stowarzyszeniu „Dom Aniołów Stróżów”

Pokaż w kalendarzu: 
0

W Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” jak zwykle dzieje się wiele… Cały czas trwa nabór na wolontariat do grup w świetlicach i programach ulicznych w Katowicach, Sosnowcu oraz w Chorzowie... Przed Wami jednak wielkie wydarzenie: Anielski Mecz Charytatywny Gwiazd. Dołącz do zespołu juz dziś!

 

Wolontariat podczas 11. edycji Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wejdź do świata innowacji… i dołącz do zespołu 11. edycji Wolves Summit jako wolontariusz! To wyjątkowa okazja do spędzenia trzech dni podczas międzynarodowego wydarzenia łączącego startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje. 

Wolontariat "Słonecznik"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym i zdobyć cenne doświadczenie? Zaangażuj się w wolontariat w ramach programu "Słonecznik" w Katowicach!

 

Rekrutacja AIESEC

Pokaż w kalendarzu: 
0

AIESEC rekrutuje! Dołącz do międzynarodowej organizacji studenckiej, zrzeszającącej młodych ludzi na całym świecie, która prowadzi działalność w 122 krajach, na szczeblu lokalnym, narodowym i globalnym. Organizacja koordynuje wiele ciekawych projektów, dających szansę na rozwój cech liderskich, zdobycie
umiejętności miękkich i obcowanie z międzynarodowym otoczeniem.


 

Wolontariat podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca przy organizacji szkoleń? Zaangażuj się jako wolontariusz podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach w dniu 24 stycznia 2020 r.
 

Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw!

Pokaż w kalendarzu: 
0

To już ostatnie dni, aby zgłosić swój udział w wolontariacie w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw! Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2020 r.! Nie zwlekaj! Pomaganie jest dziecinnie proste! 

Wolontariat podczas Akcji "Uskrzydlamy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kolejna możliwość, by zaangażować się w akcję charytatywną! Wolontariat podczas Akcji "Uskrzydlamy"! Loteria Charytatywna w SCC odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. Zgłoś się już dziś! 

Wydarzenie BK: Wolontariat w Pkt. Pomocy Ofiarom Przestępstw

Data wydarzenia: 
12 Grudzień, 2019 - 10:00 - 12:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r. o godz. 10:00  w auli im. Kazimierza Lepszego, w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego.

 


Świąteczny wolontariat w Domu Aniołów Stróżów!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie jesteś obojętny na smutek i niedostatek innych? Chcesz pomóc potrzebującym? Zaangażuj się w świąteczną akcję pomocy dzieciom "USKRZYDLAMY" 2019 organizowaną przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego