Praktyki studenckie w Lambertz Polonia

Lambertz Polonia Sp. z o.o., jeden z największych producentów pierników w Polsce, zaprasza studentów do udziału w programie bezpłatnych praktyk studenckich w Katowicach. Oferta skierowana jest głównie do studentów posługujących się językami obcymi, zwłaszcza językiem niemieckim, z bardzo dobrą znajomością pakietu Office.

Przyszłym praktykantom oferuje się zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia, elastyczne godziny praktyk, pisemne referencje na zakończenie programu, pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

W ramach praktyk studenci będą mogli brać udział w projektach aktualnie realizowanych przez pracowników Lambertz, realizować ciekawe zadania oraz uzyskać wsparcie ze strony zespołu.
Program obejmuje możliwość odbycia praktyki w działach:

• Sprzedaży;
  • Marketingu;
  • Logistyki;
  • Personalnym;
  • Księgowości;
  • Controllingu.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze wskazaniem działu na adres: rekrutacja@lambertz.com.pl

Więcej o Lambertz Polonia na www.lambertz.com.pl.