Praktyki w Departamencie ds. Zdrowia Psychicznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rzecznik Praw Pacjenta zaprasza zainteresowanych studentów do odbycia praktyki studenckiej w Departamencie ds. Zdrowia Psychicznego w biurze w Warszawie bądź u Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w placówkach na terenie całego kraju.

 

 


CO? - nabór na praktyki studenckie
GDZIE? - Departament Zdrowia Psychicznego,
            - Rzecznik Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego.
KIEDY? - nabór do 31 maja 2020 r.


O PRAKTYKACH
Studenci mogą odbyć praktyki studenckie w Departamencie ds. Zdrowia Psychicznego w biurze w Warszawie bądź u Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w placówkach na terenie całego kraju.
Wykaz województw i placówek, na terenie których pracują Rzecznicy znaleźć można na stronie internetowej.
Możliwość odbycia praktyk będzie uzależniona oczywiście zarówno od sytuacji epidemiologicznej w Polsce, a także od trybu działania uczelni wyższych i Biura Rzecznika. Studentów, którzy wyrażą zainteresowanie niniejszą propozycją i przyjmą zaproszenie na praktyki, Biuro Rzecznika będzie informować o dalszych krokach, wynikających z bieżącego rozwoju sytuacji epidemicznej.


DLA KOGO?
Oferta praktyk jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy rozważają możliwość podjęcia pracy w obszarze psychiatrii, ochrony zdrowia i praw pacjentów oraz tych, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.


JAK APLIKOWAĆ
Szczegółowe informacje dotyczące praktyk studenckich znajdują się na stronie internetowej. 
Zgłoszenia do 31 maja br.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego