Praktyki w rekrutacji, marketingu i zarządzaniu

Data wydarzenia:
29 Luty, 2016 (Cały dzień)

Rozpoczął się ogólnopolski projekt praktyk i staży studenckich z obszaru rekrutacji, zarządzania i marketingu - OTTO Work Students. Studenci w elastyczny sposób zdobędą doświadczenie zawodowe i kompetenecje, bez wychodzenia z murów uczelni!

Na czym polegają praktyki OTTO Work Students?

Projekt zakłada rekrutację Koordynatorów na uczelniach, którzy w ramach praktyki zdobędą m.in. umiejetności menadżerskie. Koordynatorzy mają za zadanie zbudować swoje zespoły, które będą odbywać praktykę w dziale HR i marketingu. Ich zadaniem będzie, m.in. rekrutacja osób do pracy tymczasowej za granią, badanie luk kompetencyjnych wśród studentów oraz aktywizacja studentów na swojej uczelni.

Studenci trybu dziennego mogą liczyć na elastyczne dopasowanie praktyki do ich czasu między zajęciami. Praktykanci otrzymają pełne wsparcie opiekuna praktyki i pracowników projektu. Otrzymają również niezbędne narzędzia pracy i materiały do ich rozwoju zawodowego.

Jak wygląda projekt?

Projekt podzielony jest na 3 etapy - student sam decyduje w ilu etapach uczestniczy!:

• I etap - trwa 1-2 miesięcy, studenci tworzą zespoły złożone z koordynatorów, rekruterów oraz specjalistów z obszaru marketingu, przechodzą szereg szkoleń;
  • II etap - trwa 1-2 miesięcy, studenci realizują pierwsze projekty rekrutacyjne, otrzymują również budżer na rozwój członków zespołu i projektu, zespół staje się start-upem, a jego wynagrodzenie staje się zależne od efektów pracy;
  • III etap - przeznaczony dla osób, któr będą nadal chciały budować swoją karierę w obszarze rekrutacji, marketingu i zarządzania zespołem, wiąże się z uzyskaniem indywidualnego wynagrodzenia oraz otwiera drogę do podjęcia zatrudnienia w strukturach OTTO.

Więcej informacji na stronie lub na facebook'u.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)