Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

Data wydarzenia:
14 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 15 Marzec, 2017 (Cały dzień)

W dniach 14-15 marca 2017 r. w Warszawie odbędą się największe Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. Jeśli „jesteś z branży”, przyjdź i poznaj prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie oraz firmy!

CO? – Prawnicze Targi Praktyk i Pracy
KIEDY? – 14-15 marca 2017 r.
GDZIE? – Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (ul. Dobra 56/66, Warszawa)

Tegoroczne Prawnicze Targi Praktyk i Pracy będą okazją dla Uczestników do:

• spotkania ze specjalistami z międzynarodowych i polskich kancelarii oraz firm,
  • uczestnictwa w szkoleniach oraz warsztatach poświęconych tematyce i zagadnieniom prawnym,
  • wzięcia udziału w Turnieju Negocjacyjnym oraz Symulacji Rozprawy Sądowej,
  • wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami (do wygrania także zaproszenie na płatne staże!).

Studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w branży prawniczej.

ZAPISY
Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres szkolenia@targiprawnicze.pl, w treści e-maila wpisując NAZWĘ SZKOLENI/SZKOLEŃ, IMIĘ I NAZWISKO, ROK STUDIÓW. Zgłoszenia będą każdorazowo potwierdzane.

Więcej informacji na temat wydarzenia i szkoleń dostępnych na stronie internetowej.