Program akceleracyjny dla młodych firm

Pokaż w kalendarzu: 
0

Prowadzisz młodą firmę posiadającą rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0? Zgłoś się do III edycji programu akceleracyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego, którego celem jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów oraz usług skierowanych do firm przemysłowych. Dokumenty aplikacyjne można składać do końca lutego.

 


CO? – program akceleracyjny dla młodych firm
APLIKACJA DO: 28 lutego 2019 r.


O WYDARZENIU
Celem programu akceleracyjny dla młodych firm jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów oraz usług skierowanych do firm przemysłowych. W ramach programu poszukiwane są technologie związane z Przemysłowym Internetem Rzeczy (IIoT), AR/VR, efektywnością energetyczną, automatyzacją i wykorzystaniem nowych materiałów.

Na uczestników projektu czeka zespół profesjonalnych ekspertów i 6 miesięcy intensywnej pracy nad wdrożeniem produktu oraz przygotowaniem i wzmocnieniem kompetencji zespołu. Młode zespoły mogą także liczyć na wsparcie eksperckie o wartości do 50 tys. zł,
a także na grant w wysokości do 200 tys. zł.


O ORGANIZATORZE
Realizatorami programu są: Krakowski Park Technologiczny, Grupa Tauron – największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, docierający do 5,5 miliona klientów końcowych, Grupa Azoty – narodowy champion w dziedzinie chemii, ASTOR – jeden z wiodących dostawców robotyki i automatyki przemysłowej w Polsce, ES-SYSTEM – największa polska firma w branży oświetleniowej.


DLA KOGO?
Program skierowany jest do startupów posiadających rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0.


SPOSÓB APLIKACJI
Termin składania aplikacji upływa 28 lutego.

Więcej informacji o projekcie i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego