Program Ambasador Deloitte oraz Program Ambasador TECH

Chcesz poznać biznes oraz rozwijać umiejętności miękkie? Zostań Ambasadorem Deloitte. Nie przegap tej unikalnej szansy na rozwój kariery oraz zdobycie cennych doświadczeń!

CO? – program Ambasador Deloitte oraz Program Ambasador TECH

O PROGRAMIE
Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja do programu Ambasador Deloitte oraz Program Ambasador TECH. Programy są skierowane do studentów, którzy chcą poznać biznes oraz rozwinąć swoje umiejętności miękkie. Rolą Ambasadora jest promocja firmy Deloitte w środowisku akademicznym oraz mediach społecznościowych.

Jako Ambasadorzy, studenci będą mieli szansę uczestniczenia w warsztatach i szkoleniach z wybranej przez siebie tematyki, co pozwoli im na rozwój w wybranym przez siebie kierunku. Będą mieli również okazję uczestniczenia w Case Academy, Tech Labs oraz innych projektach Deloitte, bez konieczności rekrutacji. Rozwiną również swoją wiedzę o mediach społecznościowych.

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie strategiczne.

Ambasador TECH w Deloitte.

Ambasador Deloitte.

Aplikacja do 22 maja 2023 r.