Program Ambasador firmy Capgemini w nowej odsłonie!

Jesteś zainteresowany tematyką Employer Brandingu? Weź udział w Programie Ambasodor organizowanym przez firmę Capgemini. Wieczna gloria i nieskończony fame są na wyciągnięcie ręki!

CO? – Program Ambasador firmy Capgemini
APLIKACJA DO: 14 maja 2017 r.

Jako Ambasador uczestnik będzie:

• reprezentować firmę pracując w zespole Employer Branding,
  • tworzyć relacje video i foto z wydarzeń na portale społecznościowe oraz treści na profil Capgemini Polska na FB,
  • kontaktować się z biurami karier, organizacjami studenckimi i kołami naukowymi w imieniu firmy.

Co zyska uczestnik?

• zatrudnienie na okres 10 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie,
  • doświadczenie w obszarze employer branding,
  • świetną atmosferę w pracy,
  • Multisport, kartę komunikacji miejskiej, gadżety,
  • udział w konferencji I love marketing.

Zatrudniając ponad 180 000 osób w ponad 40 krajach, Capgemini jest jednym z czołowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu na świecie.

Dla studenta, który śledzi trendy w marketingu, content marketingu, employer brandingu i PR. Pisze dobre teksty, działa w mediach społecznościowych i w środowisku studenckim. Mówi bardzo dobrze w języku angielskim i jest dostępny 20 h w tygodniu w okresie od września do czerwca.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wraz z prezentacją swojej kandydatury na adres ambasador.pl@capgemini.com. Na aplikacje organizator czeka do 14 maja 2017 r.