Program ambasadorski firmy PwC SDC

Chcesz uczestniczyć przy planowaniu i organizacji dużych wydarzeń? Interesujesz się Employer Brandingiem? Aplikuj do Programu ambasadorskiego PwC Service Delivery Center, zdobądź  wiedzę i poznaj firmę od kuchni!

CO? - Program ambasadorski PwC Service Delivery Center
APLIKACJA DO: 20 maja 2019 r.

Program ambasadorski to świetna okazja do poznania firmy PwC Service Delivery Center oraz możliwość uczestniczenia w działaniach wizerunkowych firmy i nawiązania nowych znajomości.

Dzięki udziałowi w programie uczestnik:

• zdobędzie praktyczne doświadczenie w planowaniu i organizowaniu wydarzeń oraz dużą dawkę praktycznej wiedzy z obszaru promocji marki pracodawcy (Employer Branding) i marketingu,
  • będzie mieć możliwość zgłaszania i wdrażania własnych pomysłów zgodnie ze strategią firmy,
  • pozna firmę "od kuchni" oraz nawiąże relacje z pracownikami,
  • powiększy sieć swoich kontaktów w oparciu o szeroką współpracę firmy ze środowiskiem akademickim,
  • otrzyma możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach realizowanych przez firmę,
  • weźmie udział w spotkaniach integracyjnych,
  • po zakończeniu programu otrzyma możliwość przystąpienia do skróconego procesu rekrutacyjnego na program stażowy.

Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów.

PwC Service Delivery Center to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

Aplikacje można składać do 20 maja 2019 r. poprzez stronę.