Program Ambasadorski ING Banku Śląskiego

Chcesz współpracować z jednym z największych banków w Polsce i współtworzyć kampanię budowania atrakcyjnego wizerunku pracodawcy na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem ING Banku Śląskiego.

Jeżeli:

• jesteś studentem (od 1 roku), dowolnego kierunku na jednej z uczelni w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Gliwicach;
  • aktywnie działasz w środowisku akademickim (w organizacjach studenckich, samorządzie, organizacjach pozarządowych);
  • cechujesz się zaangażowaniem, inicjatywą, skutecznością;
  • masz rozwinięte zdolności organizacyjne;
  • łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz zarażać energią;
  • w przyszłości chcesz związać się z branżą bankowości i finansów.

Dołącz do Programu Ambasadorskiego ING Banku Śląskiego.

Do zadań Ambasadora należy m.in.

1. Opracowanie i realizacja projektu budowania wizerunku pracodawcy na swojej uczelni.
  2. Planowanie udziału ING Banku Śląskiego w wydarzeniach akademickich.
  3. Współpraca podczas organizacji targów pracy, spotkań, gościnnych wykładów prowadzonych przez ING Bank Śląski.
  4. Reprezentowanie naszej firmy na swojej uczelni (władze uczelni, biuro karier, organizacje studenckie, studenci itd.).

Co zyskuje Ambasador?

• udział w dedykowanych szkoleniach w Centrali ING Banku Śląskiego,
  • bliższe poznanie ING Banku Śląskiego i jego pracowników oraz specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji finansowej,
  • unikalne doświadczenie i wiedza zdobyte w trakcie realizacji samodzielnych zadań.

Na Twoją aplikację ING czeka do 25 kwietnia 2014 r.

Więcej informacji o programie oraz formularz aplikacyjny znajdziesz na stronie.

Wypełniony formularz prześlij na adres rekrutacja@ingbank.pl.