Program ambasadorski SMG/KRC Poland HR i projektu Kariera na start

Nie czekaj, aż opuścisz akademickie mury - już w trakcie studiów zdobądź pierwsze doświadczenia zawodowe, które pozwolą Ci pewnie wkroczyć w świat biznesu. Zostań ambasadorem projektu "Kariera na start" i weź udział w dedykowanych szkoleniach.

Program Ambasadorski umożliwi Ci:

• udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z SMG/KRC,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą przez Ciebie wiedzę i umiejętności,
  • współpracę z młodym, energicznym zespołem,
  • reprezentowanie programu "Kariera na start" na swojej uczelni (władze uczelni, biuro karier, organizacje studenckie, studenci, itd.),
  • współpracę podczas organizacji targów pracy, spotkań, gościnnych wykładów prowadzonych przez "Karierę na start",
  • wsparcie "Kariery na start" w działaniach promocyjnych,
  • organizację wydarzeń tematycznych na uczelni,
  • ścisłą współpracę z Zespołem Kariery,
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w interesującym Cię obszarze,
  • wprowadzenie w życie swoich autorskich pomysłów,
  • poszerzenie wiedzy oraz zdobycie praktycznych doświadczeń w zakresie zarządzania projektami,
  • dla najlepszych możliwość uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielami Firm-fundatorów.

Kto może zostać Ambasadorem?
Organizatorzy poszukują pomysłowych, otwartych i pełnych energii studentów, zainteresowanych tematyką PR-u, marketingu, Project Managementem, HR-u lub Employer Brandingu. Dodatkowym atutem będzie działalność w środowisku akademickim (w organizacjach studenckich, samorządzie, organizacjach pozarządowych).

Rekrutacja trwa do 30 listopada br.