Program Ambasadorski w BNP Paribas

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do Programu Ambasadorskiego BNP Paribas! Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to otrzymasz dodatkowe udogodnienia.

CO? – Program Ambasadorski w BNP Paribas

O PROGRAMIE AMBASADORSKIM
Ambasador to przedstawiciel firmy w środowisku studenckim. Lider opinii banku BNP Paribas wśród studentów. Ambasador to osoba, która potrafi zaktywizować swoich rówieśników, zachęcić do działania i opowiedzieć o możliwościach rozwoju w banku BNP Paribas.

• Przygotowanie planu promocji Banku na uczelni, prowadzenie projektów i organizacja wydarzeń;
  • Reprezentowanie Banku na Uczelni oraz podczas wydarzeń;
  • Badanie, analiza rynku;
  • Badanie świadomości marki wśród studentów.

• studentek/studentów (I-V roku studiów);
  • aktywnie uczestniczących w organizacjach studenckich, kołach naukowych, wolontariatach;
  • dysponujących czasem od października do czerwca (15h miesięcznie);
  • w social mediach poruszających się jak ryba w wodzie;
  • osób, które wyróżnia: przedsiębiorczość, kreatywność, nieszablonowe myślenie, odpowiedzialność, współpraca, odwaga i inicjatywa w działaniu.

BNP Paribas -  bank zmieniającego się świata, lider zrównoważonego rozwoju. Bank otwarty na każdego, wspierający potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Ścieżka rekrutacji:

Więcej informacji znajduje się na stronie.