Program asystentów językowych w Hiszpanii

Znasz język angielski i chciałbyś pracować w Hiszpanii? Zapraszamy do udziału w programie asystentów językowych organizowanym przez Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce.

CO? - program asystentów językowych w hiszpańskim systemie edukacji
APLIKACJA DO: 6 kwietnia 2021 r.

O PROGRAMIE
Program zakłada stypendia dla polskich absolwentów lub studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów lub z miejscem stałego zamieszkania w Polsce w charakterze asystenta konwersacji w języku angielskim w hiszpańskich publicznych ośrodkach edukacyjnych.

Asystentowi zawsze towarzyszy nauczyciel prowadzący dany przedmiot. Współpracuje on w obszarze  ćwiczeń z zakresu konwersacji, które zostaną mu przydzielone oraz wspiera nauczyciela podczas zajęć. Jedną z atrakcji tego programu jest to, że jest on kompatybilny z każdą inną działalnością (akademicką lub zawodową), ponieważ pozostawia dużo wolnego czasu. Pozwala również na całkowitą integrację asystenta zarówno w szkole, jak i w otoczeniu. Jest to jeden z najlepszych sposobów na poznanie hiszpańskiego systemu edukacji od środka.

Czas trwania programu: od 1 października 2021 r. do 31 maja 2022 r.

Liczba miejsc: 50

Asystenci konwersacji otrzymają miesięczną pomoc w wysokości 700 euro na utrzymanie i mieszkanie, za 12 godzin tygodniowo współpracy ze studentami. W niektórych przypadkach ten przydział może być wyższy, jeśli liczba tygodniowych godzin współpracy zostanie zwiększona.

Dla osób z wyższym wykształceniem lub studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów.

Termin składania wniosków: 6 kwietnia 2021 r. do 14:00 (UTC + 1).

Informacje o wymaganiach oraz sposobie aplikacji znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)