Program "Beyond – upskill yourself"

Weź udział w webinarach z ekspertami organizacji PwC! Rozwijaj kompetencje przyszłości! Doskonal umiejętności językowe w praktyce! Aplikuj do programu "Beyond – upskill yourself".

CO? – program "Beyond – upskill yourself"
APLIKACJA DO: 17 maja 2021 r.

"Beyond – upskill yourself" to certyfikowany cykl szkoleń online organizowany przez PwC Service Delivery Center we współpracy z Kołem Naukowym Students' Business Centre UŚ skierowany do studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Harmonogram szkoleń:
  • 20 maja 2021 r., w godz. 15.30 – 16.45
    First steps into adulthood - don't stumble on taxes!
    - szkolenie prowadzone w języku angielskim

Podczas warsztatu uczestnik pozna podstawowe pułapki podatkowe najczęściej czyhające na młodych ludzi oraz sposoby na ich ominięcie. Pozna zasady dokonywania darowizny pomiędzy członkami najbliższej rodziny, tak, aby była ona jak najbardziej efektywna podatkowo. Dowie się również, w jakich okolicznościach sprzedaż telefonu komórkowego może być opodatkowana podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Pozna praktyczne różnice pomiędzy podatkiem VAT oraz podatkiem od czynności cywilnoprawnych na przykładzie transakcji sprzedaży samochodu osobowego.

• 24 maja 2021r., w godz. 15.00 – 16.30
    Eye to eye with the recruiter -
    szkolenie prowadzone w języku angielskim
Tematem szkolenia są dobre praktyki ułatwiające wyróżnienie się na rynku pracy. Szkolenie skupia się na analizie CV, prezentuje wskazówki, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, przedstawia proces rekrutacyjny na przykładzie PwC Service Delivery Center.
Po udziale w szkoleniu uczestnik będzie w stanie stworzyć profesjonalne CV, znacznie łatwiej będzie mu również przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, a także zyska świadomość, jakie aspekty są ważne z punktu widzenia pracodawcy.

• 26 maja 2021 r., w godz. 15.00 – 17.00
    Power of PowerPoint -
    szkolenie prowadzone w języku polskim
Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnik odkryje ciekawe funkcje programu PowerPoint i pozna ich praktyczne zastosowania, aby tworzyć angażujące i skuteczne prezentacje. Poprzez szereg ćwiczeń zobaczy, jak kreatywnie wykorzystać nawet z pozoru najprostsze funkcjonalności, aby uzyskać efekt wow!

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 maja 2021 r.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)