Program CEO for One Month

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz przez moment poczuć siłę władzy i mieć możliwość wpływania na decyzję innych? Weź udział w programie CEO for One Month i zostań na jeden miesiąc prezesem The Adecco Group w Polsce.
 


CO? – CEO for One Month
APLIKACJA DO: 16 kwietnia 2019 r.


O WYDARZENIU
CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk.

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wichą, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja 2019 r.

Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt z Dyrektor Generalnym firmy. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska.


O ORGANIZATORZE
The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii


SPOSÓB APLIKACJI
Aplikacje można przesyłać do 16 kwietnia 2019 r.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego