Program Corporate Readiness Certificate

Czy wiesz jaką nową umiejętność nabędziesz w tym roku? Oracle, Mainframe, Cloud, Azure, Project Management, Design Thinking, SAP…? Zapisz się do programu Corporate Readiness Certificate, a po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat, który daje Ci przewagę na rynku pracy. Jeśli chcesz podjąć dzisiaj wyzwanie, zapisz się na wybrany przez siebie kurs!

CO? - Program Corporate Readiness Certificate
APLIKACJA do: 17 lutego 2023 r.

O PROGRAMIE
Program CRC to cykl szkoleń adresowanych do studentów akademickich i absolwentów (do 2 lat po ukończeniu studiów) prowadzonych przez praktyków w biznesie i najbardziej wykwalifikowanych reprezentantów firm EY, ING Hubs Poland, Accenture i Kyndryl.

Każdy kurs zakończony jest certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności i zdobytą wiedzę.

W tym roku w ofercie znajdują się dobrze znane techniczne tematy jak Oracle, Mainframe, Cloud, Azure, Project Management, Design Thinking, SAP, Cybersecurity oraz tematy miękkie dotykające tematyki Project Managementu i obsługi klienta oraz wiele innych – łącznie 37 tematów do wyboru.

Harmonogram.

Moduły szkoleniowe.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.