Program Corporate Readiness Certificate powraca

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji programu CRC - kursów edukacyjnych dla studentów i nie tylko - tym razem w całości program będzie prowadzony wirtualnie! Corporate Readiness Certificate powraca!!!!

CO? – program Corporate Readiness Certificate
APLIKACJA DO: 21 lutego 2021 r.

Program ma na celu poszerzenie i ugruntowanie wiedzy studentów z zakresu IT i biznesu.

Accenture, IBM i ING Tech Poland połączyły siły tworząc 2 programy edukacyjne zaadresowane do studentów i młodych absolwentów. Do stałego składu (Accenture, IBM i ING TechPoland) w roku 2021 dołącza firma Ernst & Young (EY).

Zajęcia odbywają się w serii - na przestrzeni marca - maja 2021 r.

Można uczestniczyć w maksymalnie w 2 blokach tematycznych.

Aby wziąć udział w module należy podejść do egzaminu wstępnego (w tym roku online).

Aby otrzymać certyfikat należy ukończyć moduł i zdać egzamin końcowy (w tym roku online).

UWAGA: AKTUALIZACJA - osoby, które w zeszłym roku zaliczyły egzamin wstępny i zostały zakwalifikowane do programu mają dwa rozwiązania:

1. mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest on skierowany wyłącznie do osób, które w zeszłym roku zakwalifikowały się na jeden z modułów. Wypełniając dany formularz osoby te nie bedą musiały pisać egzaminu wstępnego, ale będą brane pod uwagę w drugiej kolejności. Uzupełniając formularz proszę wybrać moduł preferowany i opcjonalny. Organizator nie daje gwarancji, że każda z tych osób będzie wpisana na listę uczestników. Rejestracja trwa do 17 lutego 2021 r. godz. 16:00, po tym terminie formularz zostanie zamknięty.
  2. mogą zgłosić się do programu na takich samym warunkach jak pozostali studenci i absolwenci, przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego (24-25 lutego 2021 r.) i będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. Rejestracja do programu trwa do 21 lutego 2021 r. godz. 23:59. Formularz zgłoszeniowy.

Nie można uzupełnić obu formularzy zgłoszeniowych.

O zakwalifikowaniu się do programu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo 3 marca 2021 r.

Opis programu oraz bloki tematyczne.

Program jest adresowany do studentów i młodych absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę. Trwa do 21 lutego 2021 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)