Program CRC - ostatnie wolne miejsca!

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru IT? Interesuje Cię praca w środowisku biznesowym? To już ostatnie dni, aby aplikować do programu CRC (Corporate Readiness Certificate). Zgłoś się już teraz. Wolne miejsca wciąż czekają!

CO? – program CRC (Corporate Readiness Certificate)
KIEDY? – semestr letni 2017
APLIKACJA DO:  15 lutego 2017 r.

Założeniem programu CRC jest umożliwienie studentom szybszego rozwoju, zdobycia wiedzy praktycznej z zakresu IT wykorzystywanej w największych światowych firmach oraz wykształcenia umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Informujemy, iż są wolne miejsca na następujące przedmioty:

• Docker
  • Mainframe
  • Managed Mobility Services
  • Middleware
  • Service Management
  • Serwery Aplikacyjne
  • Storage

Szczegółowy opis modułów oraz dodatkowe informacje o programie znajdują się na stronie.

ING Services Polska dostarcza usługi IT dla spółek Grupy ING na świecie.
IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów, bez względu na kierunek i rok studiów.

Formularz aplikacyjny znajduje się na stronie.

Termin zgłoszeń upływa 15 lutego 2017 r.