Program Data Protection Extend & Accelerate

Lubisz wyzwania i pracę w międzynarodowym środowisku? Czy interesują Cię zagadnienia ochrony danych osobowych? Chcesz zgłębić tajniki prawne związane z nowymi technologiami? Jeśli tak, program Data Protection Extend & Accelerate jest właśnie dla Ciebie!

CO? - program Data Protection Extend & Accelerate
KIEDY? - 28 maja 2024 r. o godz. 16.30
GDZIE?  - Warszawa, Plac Małachowskiego 2, 00-066 + online

Kancelaria DWF Poland rozpoczyna rekrutację do międzynarodowego programu Data Protection Extend & Accelerate!

Jest to wspólna inicjatywa utworzona przez polskie biuro DWF oraz DWF LLP (centrala w UK), która ma na celu wsparcie prawne w obszarze Data Protection & Cyber Security dla klientów z Wielkiej Brytanii i Irlandii.

W tym miesiącu będzie miało miejsce spotkanie informacyjne skierowane do studentów uczelni wyższych.

Organizator przewiduje prelekcję doświadczonych prawników specjalizujących się w dziedzinie Data Protection & Cyber Security, jak również młodszych stażem prawników, którzy są uczestnikami programu. Dodatkowo, planowany jest panel dyskusyjny, który umożliwi studentom zadawanie pytań i dyskusję na temat samego Data Protection Extend & Accelerate.

DWF Poland jest firmą prawniczą zorientowaną na sprawy i transakcje trudne, precedensowe i niepowtarzalne.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej (proszę wskazać preferencje uczestnictwa w mailu).

Rejestracja na wydarzenie: extendacceleratewarsaw@dwf.law.