Program edukacyjny „Pracownia Liderów Prawa”

Interesują Cię zagadnienia z zakresu prawa? Chcesz zdobyć nową wiedzę czerpiąc od doświadczonych liderów z zakresu prawa, polityki i gospodarki? Wyślij swoje zgłoszenie i weź udział w programie edukacyjnym „Pracownia Liderów Prawa”!

CO? – program edukacyjny  „Pracownia Liderów Prawa”
APLIKACJA DO: 4 stycznia 2018 r.

16 listopada 2017 r. wystartowała rekrutacja do III edycji prestiżowego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa” realizowanego pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. „Pracownia Liderów Prawa” to cykl seminariów, w ramach którego liderzy prawa, polityki i gospodarki przekazują swoją wiedzę oraz dzielą się doświadczeniem z uczestnikami rzeczonego projektu. W ramach jednego półrocznego cyklu zorganizowanych zostanie 7 zjazdów w centralnej Polsce, Szkoła Letnia oraz Projekt Społeczny.

Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymują certyfikat udziału w Programie, a najbardziej zaangażowane osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia prawniczych elit, przez którą liderzy życia publicznego, wolnych zawodów prawniczych, gospodarki, a także organizacji społecznych przekazują proaktywnym, wrażliwym społecznie osobom swoją wiedzę oraz doświadczenie, tak aby wzmocnić ich kompetencje i przygotować na wyzwania dynamicznie zmieniającego się świata, w którym mechanizmy prawne odgrywają istotną rolę.

Wydarzenie skierowane jest do studentów (III – V roku) i absolwentów prawa, a także studentów oraz absolwentów innych kierunków z obszaru nauk humanistycznych i społecznych, a nawet technicznych i ścisłych o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem w obszarze prawa.

ZAPISY
Rekrutacja trwa do 4 stycznia 2018 r. Wszelkie informacje oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)