Program edukacyjny w Szkole Edukacji PAFW

Od zawsze chciałeś być nauczycielem, ale dotąd nie było okazji? Kończysz studia i szukasz swojej drogi? A może już pracujesz w szkole, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? Już po raz 9. Szkoła Edukacji PAFW i UW uruchomiła nabór do programu, który daje edukacyjnym pasjonatom możliwość zdobycia uprawnień do nauczania języka polskiego, historii i WOS, biologii z przyrodą oraz matematyki.

CO? – studia podyplomowe w Szkole Edukacji na rok 2024/25

O INICJATYWIE
Szkoła Edukacji PAFW i UW otwiera rekrutację na bezpłatne studia podyplomowe w Szkole Edukacji na rok 2024/25.

Dzienne studia podyplomowe koncentrują się nie tylko na skutecznej dydaktyce przedmiotowej, ale również na zagadnieniach psychologiczno-wychowawczych. Kładą też nacisk na rozwój kompetencji interpersonalnych i budowanie relacji.

A wszystko to bezpłatnie, w dodatku ze stypendium o łącznej wartości 25.000 zł i darmowym akademikiem dla osób spoza Warszawy.

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie.

1. tura rekrutacji trwa do 13 maja 2024 r.