Program "Inżynierki 4.0"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Do 3 marca możesz zgłosić się do programu "Inżynierki 4.0" organizowanego przez firmę Siemens i kierowanego do studentek uczelni technicznych. W ramach projektu odbędą się specjalistyczne warsztaty, a uczestniczki otrzymają szansę na wyjazd w kwietniu na Targi Hannover Messe. Zostań Inżynierką 4.0 i zgłoś się do programu!

 


CO? - program "Inżynierki 4.0"
APLIKACJA DO: 3 marca 2019 r.


O PROGRAMIE
Partnerem programu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Na uczestniczki czekają warsztaty, prowadzone przez członków Zarządu Siemens oraz ekspertów z zakresu technologii przemysłowej z takich firm jak KUKA czy Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

  • Zajęcia dotyczyć będą m. in. takich obszarów jak: "Virtual and augmented reality", "New production setup na przykładzie fabryki Mercedesa w Jaworze", "Robotyzacja w świecie Industry 4.0" i "Projektowanie innowacji w duchu design thinking". Zakres zajęć obejmuje także dziedziny związane z rozwojem osobistym na rynku pracy, czyli m. in. komunikację, doskonalenie wizerunku i mentoring.

APLIKACJA
Nabór do 3 marca 2019 r. poprzez stronę. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego