Program „Inżynierki 4.0”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak to, czego uczysz się na studiach wpływa na świat technologii? Chcesz się rozwijać w zawodzie inżyniera, ale trudno Ci wybrać konkretną ścieżkę kariery? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, program „Inżynierki 4.0” organizowany przez Siemens jest właśnie dla Ciebie! Do 8 marca 2020 r. możesz wziąć udział w rekrutacji do 3. edycji i dać sobie szansę na lepszy start zawodowy. Zgłoś swoje uczestnictwo i wygraj szkolenia, mentoring i możliwość zwiedzenia fabryki jutra!


CO? – Program „Inżynierki 4.0”
APLIKACJA DO: 8 marca 2020 r.


O WYDARZENIU
„Inżynierki 4.0” to szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, a nawet uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach branży przemysłowej dla najlepszych studentek. Ubiegłoroczne laureatki zostały m.in. panelistkami Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Podczas warsztatów ogłoszony zostanie też konkurs, w którym uczestniczki będą mogły wygrać certyfikowane szkolenia w firmie KUKA oraz mentoring w Siemensie. Dla studentek, które ukończą cały program, przewidziana jest też możliwość zwiedzania fabryki Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze. Zakład produkuje czterocylindrowe silniki benzynowe i wysokoprężne oraz baterie elektryczne do samochodów osobowych Mercedes-Benz i działa w duchu założeń Industry 4.0.


DLA KOGO?
Program jest skierowany do studentek polskich uczelni technicznych, które planują związać swoją przyszłość z zawodem inżyniera. Spośród zgłoszonych kandydatek organizatorzy zakwalifikują do programu 30 najlepszych studentek, na które czekają warsztaty prowadzone przez członków Zarządu Siemens oraz ekspertów firm partnerskich z zakresu technologii przemysłowej. Tematyka zajęć obejmować będzie zarówno wiedzę specjalistyczną z zakresu Industry 4.0, jak i dziedziny związane z rozwojem osobistym na rynku pracy.


SPOSÓB APLIKACJI
Udział w programie jest bezpłatny.

Więcej informacji i rejestracja na stronie. 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego