Program Kariera Polskiej Rady Biznesu

Jesteś gotowy zmierzyć się z realnymi wyzwaniami, zaangażować się w pracę organizacji, wyznaczyć i konsekwentnie dążyć do realizacji celów? Jesteś kreatywny, odpowiedzialny, nie boisz się pracowitości i podejmowania trudnych decyzji? – Program Kariera Polskiej Rady Biznesu jest właśnie dla takich ludzi jak TY!!!

Program Kariera to prestiżowy program płatnych staży realizowany przez Polską Radę Biznesu i przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu Programu nie mają ukończonego 30 roku życia. Na zwycięzców w każdej edycji czekają staże w czołowych i najbardziej pożądanych na rynku firmach.

Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć. W ramach każdego stażu na uczestnika czeka również kilka godzin przepracowanych wspólnie z szefem firmy, co jest niezwykłym przeżyciem i szansą na rozwój.

Praktyki w ramach Programu Kariera można porównać do mini-studiów MBA. Jego Laureaci zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty – z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych Polskiej Radzie Biznesu. Co więcej, mają szansę na zatrudnienie w firmach najlepszych polskich przedsiębiorców oraz uczestniczą w elitarnych spotkaniach organizowanych przez Polską Radę Biznesu.

Żaden inny program stażowy nie oferuje takiego pakietu korzyści swoim uczestnikom i laureatom.

Bieżące informacje na temat Programu Kariera można znaleźć również na www.facebook.com/programkariera.