Program Kariera Polskiej Rady Biznesu

Firmy zrzeszone w Polskiej Radzie Biznesu organizują staże wakacyjne od ponad 16 lat. Stań się częścią tej historii! Spotkaj się z twórcami polskiego biznesu! Aplikuj do Programu Kariera.

CO? – Program Kariera
APLIKACJA DO: 15 maja 2020 r.

O PROGRAMIE
Polska Rada Biznesu oferuje ponad 100 płatnych staży wakacyjnych w blisko 40 renomowanych polskich firmach. Wszyscy uczestnicy Programu Kariera otrzymują wynagrodzenie.

• wyjątkowa oferta - najbardziej renomowane polskie firmy, wiele perspektywicznych branż
  • możliwość uczestnictwa w elitarnym gronie absolwentów Programu Kariera.

Polska Rada Biznesu to organizacja zrzeszająca właścicieli i kluczowych menedżerów największych polskich przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych działających w Polsce.

• studentek i studentów trzeciego roku studiów licencjackich lub inżynierskich,
  • trzeciego, czwartego, piątego bądź szóstego roku jednolitych studiów magisterskich lub inżynierskich,
  • pierwszego lub drugiego roku magisterskich studiów uzupełniających,
  • absolwentek i absolwentów studiów magisterskich, licencjackich lub inżynierskich dziennych, zaocznych bądź wieczorowych, w Polsce lub za granicą.

• od 1 marca do 15 maja 2020 r.

start rekrutacji, wysyłanie zgłoszeń, pracodawcy prowadzą rozmowy

• od 15 maja do 15 czerwca 2020 r.

pracodawcy prowadzą ostatnie rozmowy z kandydatami i zamykają rekrutację

• od 15 czerwca 2020 r.

rozpoczyna się realizacja staży

Więcej informacji znajduje się na stronie.