Program "Kuźnia Talentów" Leroy Merlin

Leroy Merlin Polska rekrutuje ambitnych, utalentowanych studentów ostatnich lat i absolwentów do rocznego programu rozwojowego oraz do programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów. Po pomyślnym zakończeniu uczestnicy otrzymają szansę dalszego rozwoju w strukturze firmy na stanowisku specjalisty, koordynatora oraz w przypadku programu menedżerskiego - Kierownika Działu Handlowego.

Trwa rekrutacja do rocznego programu rozwojowego dla studentów ostatnich lat i absolwentów oraz do 2 – letniego programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów dla absolwentów. Aby aplikować, należy zarejestrować się na   stronie internetowej.

Już sam proces rekrutacji to ciekawe doświadczenie. Udział w spotkaniu grupowym oraz Assesment Center pozwoli aplikującym sprawdzić swoje mocne i słabe strony. Każdy z uczestników otrzyma indywidualną informację zwrotną, ważną dla swojego rozwoju.

Jako uczestnicy obu programów, aplikujący sprawdzą swoje predyspozycje w kluczowych obszarach biznesu. Pozwoli im to na wszechstronne poznanie organizacji. Biorąc udział w programie rozwojowym uczestnicy samodzielnie będą kreować swój rozwój dzięki możliwości wyboru ścieżki kariery, która najbardziej odpowiada ich kompetencjom i zainteresowaniom.
Program menedżerski stwarza uczestnikom możliwość poznania organizacji w takim stopniu, aby po jego zakończeniu samodzielnie zarządzać pracą działu handlowego – powiedziała Karolina Przerwa, odpowiedzialna za rekrutację do obu programów rozwoju talentów.

Studenci i absolwenci wezmą udział w szkoleniach oraz indywidualnych sesjach coachingu.
Przez cały czas trwania programów uczestnicy będą otrzymywać cenne wskazówki na temat swojego rozwoju i postępu w realizowanych projektach.

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. to firma handlowa należąca do GROUPE ADEO, obecnej w kilkunastu krajach świata. Ponad 450 sklepów Leroy Merlin działa m.in. w Polsce, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Cyprze, Brazylii, Rosji, Włoszech, Chinach, Rumunii i na Ukrainie.