Program Letnich Praktyk w Citi Handlowy

Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego? Program Letnich Praktyk w Citi Handlowy i Citi Service Center Poland to 2,5-miesięczna praktyka, podczas której zdobędziesz wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Chcesz realizować ciekawe projekty w różnych obszarach (m.in. Bankowość, Finanse, IT, Marketing i wiele innych)? Aplikuj do 31 marca 2016 r.!

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów od trzeciego roku studiów. Podczas trwania programu uczestnicy mają okazję realizować ciekawe projekty, poznać specyfikę pracy w bankowości oraz zbudować kontakty zawodowe w ramach Grupy Citi w Polsce (Citi Handlowy, Citi Service Center Polska, Dom Maklerski Citi Handlowy).

Każdy uczestnik programu zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Ponadto, studenci biorą udział w szkoleniu Orientation, podczas którego poznają historię, kulturę, organizację oraz zasady funkcjonowania Grupy Citi w Polsce. Oprócz tego uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach oraz rozmaitych zajęciach integracyjnych. Na początku lipca dla praktykantów organizowany jest wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem. W poprzednich latach uczestnicy programu nakręcili Libdub'a, videoblog oraz brali udział w projekcie Innowator.

Zobacz film uczestników XVIII edycji Programu Praktyk Letnich: https://www.youtube.com/watch?v=F1Faxz4FK1o

W Citi Handlowy masz do wyboru odbycie praktyk w następujących departamentach i zespołach:

W Citi Service Center (Citibank International Ltd, Citibank Europe Plc) możesz odbyć praktykę w następujących obszarach:

Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie. Po zakończeniu programu czeka na nich wiele możliwości rozwoju – w zależności od osiągnięć zdobytych w trakcie odbywania praktyk, a także etapu studiów, na którym się znajdują.

Poznaj szczegóły Programu Praktyk Letnich.