Program Liderzy Ochrony Zdrowia

Interesuje Cię obszar ochrony zdrowia? Chcesz wiedzieć, jak zarządza się tym sektorem? Chciałbyś mieć wpływ na zmiany w ochronie zdrowia? Aplikuj do programu Liderzy Ochrony Zdrowia - bezpłatnego weekendowego programu szkoleń dla studentów.

CO? - program Liderzy Ochrony Zdrowia
APLIKACJA DO: 11 grudnia 2019 r.

Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia dedykowany jest 30 młodym zdolnym ludziom, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z obszarem usług medycznych.

Każdy ze Stypendystów weźmie udział w weekendowych intensywnych szkoleniach realizowanych wspólnie ze specjalistami i ekspertami rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz nowych technologii w marcu i kwietniu 2020 r. Ponadto przewidziany jest 2-miesięczny staż w jednej z firm Partnerskich (w terminie uzgodnionym z Partnerem od października-listopada lub podczas wakacji letnich).

Program Liderzy Ochrony Zdrowia współtworzony jest z Partnerami projektu - Liderami branży healthcare, dzięki czemu Stypendyści mają możliwość spotkania wybitnych managerów i ekspertów sektora ochrony zdrowia i farmacji, uczenia się od praktyków, znalezienia się w społeczności ludzi, którzy mają podobne aspiracje zawodowe. Po zakończeniu programu Stypendyści mają szansę na staże w najlepszych firmach na rynku.

Do programu organizator zaprasza:

• Studentów i absolwentów (w przedziale wiekowym: rozpoczęty II rok studiów i nieukończony 28 rok życia) kierunków: zarządzanie, ekonomia, finanse i prawo, farmacja, biotechnologia, zdrowie publiczne, zarządzanie i innych kierunków związanych z sektorem;
  • Studentów i absolwentów, którzy swoją karierę zawodową chcą związać z sektorem ochrony zdrowia i mają motywację do aktywnego uczestniczenia w jego zmianach;
  • Pracowników nauki w dziedzinach, z których może pochodzić transfer wiedzy i technologii do obszaru ochrony zdrowia.

Rekrutacja jest prowadzona dwuetapowo - poprzez aplikację złożoną za pośrednictwem strony internetowej oraz rozmowę rekrutacyjną (+ test sprawdzający wiedzę).

Na zgłoszenia do pierwszego etapu organizatorzy czekają do 11 grudnia 2019r.!

Strona internetowa programu.