Program menedżerski Management Trainee Programme

Masz solidne wykształcenie oraz doświadczenie zdobyte podczas staży i praktyk, wolontariatów lub w organizacjach studenckich? Mówisz biegle po angielsku i cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy? Jeśli tak, zaaplikuj na program menedżerski Management Trainee Programme i rozwiń swój talent z Jeronimo Martins.

CO? - program menedżerski Management Trainee Programme
APLIKACJA DO: 28 lutego 2017 roku

Program Management Trainee to propozycja dla absolwentów studiów magisterskich oraz studentów ostatnich lat studiów, przygotowująca ich do objęcia w niedalekiej przyszłości odpowiedzialnych stanowisk w strukturach grupy Jeronimo Martins.

Głównym celem programu Management Trainee jest oferowanie najlepszym absolwentom możliwości przyspieszonego rozwoju kariery w branży dystrybucji żywności, poznanie organizacji i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań w firmie.

Program daje uczestnikom możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w różnych sektorach (operacji, logistyki, organizacji dostaw, finansów, marketingu, HR i innych) niezbędnego przyszłym menedżerom.

Jeronimo Martins to międzynarodowa grupa wywodząca się z Portugalii specjalizująca się w dystrybucji i produkcji żywności.

Program skierowany jest do absolwentów studiów humanistycznych, biznesowych, technicznych, posiadających nie więcej niż 2 letnie doświadczenie zawodowe oraz posługujących się językiem angielskim na poziomie B2/C1.

Aplikacje na program można składać poprzez stronę.

Więcej informacji o programie.