Program menedżerski Management Trainee w Biedronce

Jedenaście miejsc, dwa lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce, dziewięć obszarów organizacji i szybka ścieżka do kariery – tak prezentuje się program menedżerski Management Trainee w Biedronce. Jeśli wyróżniasz się niecodzienną wiedzą i wysoką motywacją ta propozycja stworzona jest dla Ciebie!

CO? - program menedżerski Management Trainee w Biedronce

O PROGRAMIE
Rekrutacja do programu już trwa. Przez kolejne cztery miesiące kandydaci będą mogli aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe ubezpieczenie medyczne oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych.

Absolwenci programu statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po czterech latach zostają menedżerami, a po siedmiu starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor zatrudniony w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15 proc. starszych menedżerów. Obecnie aż 105 absolwentów programu Management Trainee pracuje w strukturach firmy, z czego 52 osoby zajmują stanowiska starszego menedżera lub dyrektora. Obszary, w których najczęściej pracują absolwenci programu to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec drugiego kwartału 2022 r.) 3283 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 27 lat.

Oferta przeznaczona jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego. Udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej, takich jak Erasmus, lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty kandydata.

Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować poprzez stronę. Tutaj też znajdują się szczegóły odnośnie kształtu programu i procesu rekrutacji.