Program mentoringowy EY – Dziewczyny Poziom Wyżej

Jeśli czujesz girlpower, a swoją karierę planujesz rozwijać w konsultingu, to EY ma dla Ciebie ciekawą opcję. Trwają zapisy do programu mentoringowego Dziewczyny Poziom Wyżej! W pakiecie m.in.: certyfikowane warsztaty, opieka mentorek z EY w realizacji celów zawodowych, nowe znajomości i gadżety z limitowanej edycji.

CO? – program mentoringowy EY – Dziewczyny Poziom Wyżej
APLIKACJA – 8 marca 2022 r.

O PROGRAMIE
Ruszyła rekrutacja do programu mentoringowego EY – Dziewczyny Poziom Wyżej! Aplikować mogą wszystkie studentki, które chciałyby w sposób świadomy zaplanować swoją karierę w świecie doradztwa biznesowego lub corporate finance pod okiem doświadczonych mentorek EY.

W programie na uczestniczki czekają, oprócz spotkań z mentorkami, certyfikowane szkolenia, dzięki którym będą mogły wzbogacić swoją wiedzę oraz formalne i nieformalne spotkania tworzące społeczność kobiet w branży doradczej.

Udział w Dziewczyny Poziom Wyżej - Programie Mentoringowym zakłada 2-3 spotkania (online) w miesiącu z ekspertami EY.

Program jest przeznaczony dla studentek kierunków biznesowych i technicznych na 3, 4 lub 5 roku i trwa od drugiej połowy marca do końca czerwca br.

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, consulting oraz strategia i transakcje.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 marca 2022 r. poprzez wypełnienie aplikacji na stronie.