Program mentoringowy Fundacji Women in Law

Studiujesz prawo? Potrzebujesz wsparcia mentora - praktyka w zawodzie? Weź udział w programie Fundacji Women in Law.

CO? – program mentoringowy Fundacji Women in Law
APLIKACJA DO: 6 kwietnia 2021 r.

O PROGRAMIE
Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. Organizator pragnie, by mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptów prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem. Program będzie realizowany od kwietnia 2021 r. do grudnia 2021 r.

W programie mogą uczestniczyć studentki prawa minimum czwartego roku studiów, absolwentki wydziałów prawa oraz aplikantki wszystkich aplikacji prawniczych do 30 roku życia.

Zgłoszenia do programu są przyjmowane do 6 kwietnia 2021 r. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.7 (3 votes)