Program mentoringowy IT for SHE

Jeśli jesteś studentką, absolwentką lub doktorantką kierunków ścisłych, technicznych lub informatycznych - program mentoringowy IT for SHE jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do kobiecej rewolucji w IT i pod okiem czołowych ekspertek oraz ekspertów z wiodących, globalnych firm technologicznych, rozwiń swoje umiejętności z zakresu nowych technologii, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej czy nowoczesnego przywództwa.

CO?  - Program mentoringowy IT for SHE
APLIKACJA DO:  28 kwietnia 2024 r.

O PROGRAMIE
IT for SHE to program, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy. Dzięki skali, doświadczeniu i aktywnej współpracy partnerów, przedsięwzięcie to w realny sposób przyczynia się do jakościowej zmiany w tym zakresie. Sukces programu został dostrzeżony i nagrodzony przez Komisję Europejską. Otrzymał prestiżową nagrodę - European Digital Skills Award, w kategorii działań na rzecz umiejętności cyfrowych kobiet. W tym roku odbędzie się już VIII edycja programu.

Więcej o programie.

Program jest kierowany dla studentek, absolwentek lub doktorantek kierunków ścisłych, technicznych lub informatycznych.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.