Program mentoringowy TopMinds 2021

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poszerzyć sieć kontaktów i poznać dobre praktyki? Weź udział w programie mentoringowym TopMinds.
 


CO? – program mentoringowy TopMinds


O PROGRAMIE
TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się trzy edycje programu, z których skorzystało już ponad 120 młodych osób oraz ich mentorów! 

W nadchodzącym roku na uczestników i uczestniczki czekają liczne warsztaty i szkolenia na tematy takie jak m.in.: Jak zarządzać swoim czasem? Jak mówić o nauce, by podbić serca słuchaczy? W jaki sposób skutecznie rozwiązywać konflikty?

Każdy z uczestników ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących ze stowarzyszeniem naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury.

Program TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek!


O ORGANIZATORZE
Stowarzyszenie Top 500 Innovators zrzesza naukowców, przedsiębiorców a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji.
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi.


DLA KOGO?
Do wzięcia udziału w Top Minds 2021 organizator zaprasza studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Zachęcamy do aplikowania osoby wyróżniające się na polu naukowym, pełne pasji i ambicji, stawiające nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój. 


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów dostępne są na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego