Program mentoringowy Woman That Matters / TECH

Ruszyła IV edycja programu mentoringowego Deloitte skierowanego do studentek – Woman That Matters! Doświadczona mentorka Deloitte spotka się z Tobą trzykrotnie w sesji 1:1. Pomoże Ci w świadomym planowaniu Twojej kariery i realizacji Twoich ambicji zawodowych. Wymienicie się również swoimi doświadczeniami, a Ty będziesz mogła poszerzyć sieć swoich kontaktów. Zainteresowana? Weź karierę w swoje ręce i aplikuj już teraz!

CO? – program Woman That Matters
APLIKACJA DO: 14 lutego 2023 r.

O INICJATYWIE
Woman That Matters  to przede wszystkim program stworzony w 100% od kobiet dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte w ramach 3 sesji mentoringowych prowadzonych 1:1 z wcześniej dopasowaną pod ich obszar działań mentee starają się pomóc im w poszukiwaniu swojej ścieżki kariery i inspirują do dalszego działania. Jest to również przestrzeń do wymiany doświadczeń - zarówno tych od doświadczonej mentorki, jak i również przekazywanych od mentee.

Podczas  pierwszego spotkania para mentoringowa ustala między sobą formułę spotkań: czy mają się one odbyć stacjonarnie, w pełni online, a może hybrydowo.

Program Woman That Matters TECH to przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz budowania sieci kontaktów biznesowych, dzięki któremu uczestniczka świadomie zaplanuje swoją ścieżkę zawodową w branży IT. W tej edycji ponad 25 ekspertek z zespołów technologicznych Deloitte, podczas trzech sesji mentoringowych 1:1, wesprze swoje mentees w realizacji planów i ambicji zawodowych.

Sam program przeznaczony jest dla studentek od II roku studiów takich kierunków jak m.in.: prawo, ekonomia, administracja, zarządzanie, marketing, finanse i rachunkowość.

Drugi rok z rzędu prowadzona jest również ścieżka Woman That Matters TECH, skierowana do studentek kierunków technologicznych i informatycznych, które wspierane są przez mentorki mające doświadczenie w tych obszarach. Do programu zaproszone są studentki co najmniej 2. roku studiów takich jak data science, informatyka, automatyka i robotyka, informatyka i ekonometria, itp.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 14 lutego 2023 r. za pośrednictwem strony.

W następnym etapie mentees proszone są o uzupełnienie krótkiej ankiety dot. ich zainteresowań i preferencji dot. ścieżki mentoringu.